Прем'єра пісні та кліпу: «Океан Ельзи» та KOLA «Коли ми двоє»

Опубликовано 19 мая 2023 г.

Присвята усім, хто любить і чекає.


«Коли ми двоє» — перша нова пісня гурту «Океан Ельзи» за рік. А також четверта дуетна робота гурту за останні три роки, після спільних пісень з alyona alyona («Країна дітей», 2021 рік), «Один в каное» («Місто весни», 2021 р.) та KALUSH («Перемога», 2021 р.).  

Святослав Вакарчук, фронтмен гурту «Океан Ельзи» детальніше про пісню «Коли ми двоє»: «“Коли ми двоє” — пісня, яку написав буквально на одному диханні, вона з'явилась за один самотній зимовий вечір, коли сумував за родиною. І в той момент відчув, що те саме переживають зараз сотні тисяч людей, а особливо ті, які на фронті. Я з багатьма дружу, говоримо про різне, знаю їх особисті історії. І для них розлука з близькими є надважкою, а миті, коли випадає змога коротких зустрічей з дітьми, дружиною, чоловіком чи коханою людиною — справжнє щастя.

Святослав Вакарчук, фронтмен гурту «Океан Ельзи» детальніше про дует з KOLA: «Ідея зробити дует та заспівати разом саме з Настею (KOLA), виникла вже пізніше, коли їхав в свою чергову поїздку на схід. В авто тихо працювало радіо, я почув одну з пісень Насті, а за вікном в цей час було невеличке прифронтове місто, автівки з військовими, цивільні, які поспішали по своїх справах і серед всього цього стурбованого життя на узбіччі стояла, обійнявшись, пара: він у формі, вона — з невеличкою валізою. Я не знаю чи говорили вони про щось чи просто мовчали, чи щойно приїхала дівчина чи вже збиралась повертатись. Але в той момент зрозумів, що “Коли ми двоє”, то діалог двох. І дякую Насті, що тонко відчула те саме і пісня набула саме такого звучання».

KOLA: «Це дуже відверта пісня, яку зрозуміють тільки закохані, особливо ті, що не мають можливості бачитися щодня, а буває й місяцями. Вона ніжна, пристрасна і трохи сумна, адже у героїв пісні “ніч лише одна”. Я дуже полюбила її, вона особлива та близька для мене особисто. Також неймовірна рада, що співаю її з кумиром мого життя Святославом Вакарчуком. Впевнена, слухачі полюблять цю пісню так само сильно, як і я».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев