Гурт Jamiroquai відіграє на фестивалі BeLive у Києві

Опубликовано 2 апреля 2018 г.

Перший концерт Джей Кея і Ко в Україні за 7 років.


21-24 червня в Києві на стадіоні «Олімпійський» відбудеться новий фестиваль BeLive, який об'єднає в собі різні міські активності: кіно, стендап, арт, освіту, екстремальний спорт, дитячі розваги, вуличну їжу і т.д. Музика буде представлена двома сценами. На першій виступатимуть українські артисти, на другий — світові кумири.

Першим хедлайнером головної сцени стане Jamiroquai — знакова британська джаз-фанк команда, володарі Grammy, MTV Video Music Awards, MOBO Award, Ivor Novello Award та інших.

На BeLive Jamiroquai представить альбом «Automaton», який вийшов у 2017 році та став першою студійною платівкою гурту за 7 років.

Крім нових треків, звичайно ж, прозвучать і всіма улюблені хіти «Love Foolosophy»,  «Virtual Insanity», «Deeper Underground», «Seven Days in Sunny June», «Cosmic Girl» та інші.

Організовує фестиваль BeLive команда Романа Тугашева (засновник фестивалю Ulichnaya Eda та «Белые ночи») разом з маркетинговим агентством Rockets.

Незважаючи на оголошення першого хедлайнера організатори фесту прийняли рішення не підвищувати вартість квитків: «Для нас дуже важливо, щоб фінансова можливість відвідати фестиваль була не тільки у киян, а й у жителів усієї країни. Звичайно, ми не зможемо утримувати таку вартість довго, але реалізувати певний обсяг квитків за спеціальною ціною ми зможемо».

Квитки на BeLive 2018 (Jamiroquai та інші)

Тільки обмежена кількість квитків залишиться за ціною 1150 грн. за квиток FAN і 1550 грн. за квиток GOLDEN FAN. Обидва типи квитків дають можливість входу на всі 4 дні фестивалю і відвідування всіх фестивальних активностей без обмежень.

Jamiroquai BeLive

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев