Гурт «ЦеШо» вирушає у всеукраїнський тур

Опубликовано 11 февраля 2019 г.

«ЦеШо» у 5 містах України.


«ЦеШо» — ще один музично-театральний проект Влада Троїцького. Засновника ЦСМ «Дах» та гуртів DakhaBrakha і Dakh Daughters. «ЦеШо» — це соціальний рейв, дзеркало сучасного дня, голос молодої України, банда культурних камікадзе або хор світлого майбутнього. Своїми перфомансами вони змушують замислитись над актуальними проблемами сучасності.

Їхня композиція «Hate» здійняла зібрала чимало схвальних відгуків від журі та високий бал від глядачів на Нацвідборі на «Євробачення-2019».

Джамала: «Я відчула, що на сцені знаходяться люди, які точно прийшли з месседжем. Вони розуміють про що вони співають. Важливо те, що вони хочуть сказати. Мурахи пішли відразу, коли я почула “Hate”».

Разом з п’ятьма акторами на сцені — їх зменшені копії, п’ятеро ляльок у таких же комбінезонах та кольорових шапках. Симулякри їх власних «я», в той же час — і узагальнений образ сучасних людей, і проекція наступного покоління. В руках музикантів — віолончель, контрабас, акордеон, мелодика, саксофон, ксилофон та перкусії. Зі сцени буде показано 15 композицій, сплетених в авторську послідовність з переходами-переливами між ними.

Весною соціальне кабаре «ЦеШо» вирушить в тур Україною.

Розклад туру:

15 березня — Київ, клуб Atlas

30 березня — Львів, клуб Picasso

4 квітня — Харків, арт-клуб «Корова»

12 квітня — Дніпро, Music Hall Poplavok

20 квітня — Одеса, Stalkanat Art Cluster

Квитки незабаром у продажу на pmk.org.ua.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев