Фестиваль «Файне Місто» оголосив першу двадцятку учасників: Powerwolf, Eluvetie, Kadebostany та інші

Опубликовано 22 февраля 2019 г.

+ Avatar, Eskimo Callboy, The Hardkiss, Detach, FliT, Velikhan, 1914 та інші.


Великий український музичний фестиваль в цьому році відбудеться вже всьоме.

В різні роки на його сцені виступали The Rasmus, Lordi, Oomph!, Poets of the Fall, Guano Apes та багато інших.

В цілому «Файне Місто» відкрили для українських меломанів більше трьох сотень українських і зарубіжних артистів. Із невеликого музичного фесту, метою якого було популяризувати українську культуру, за сім років ФМ перетворилися в один із найпопулярніших розважальних фестивалів.

На сьогодні вже відомі імена дев’ятнадцяти учасників, які будуть дарувати свою музику відвідувачам фестивалю.

Powerwolf — пауер-хеві-метал гурт із Німеччини, що по черзі сміється то над сатанізмом, то над католицькою вірою, а в музиці християнські мотиви поєднує з хоровими вставками та органними партіями.

Eluvetie — фолк-метал гурт зі Швейцарії, в своїй творчості активно використовує народні інструменти, а багато текстів написані на мертвому галльському мовою.

Kadebostany — швейцарський гурт, що, як ніхто підходить до ідеології фестивалю. Кадебостани — це окрема держава із власним президентом, в якій головним є  принцип свободи. В Україні музиканти неодноразово збирали аншлаги і навіть були спеціальними гостями телевізійного проекту «Х-фактор».

А також на «Файному» в цьому році відіграють Avatar, Eskimo Callboy, The Hardkiss, Detach, «Нервы», «Элизиум», FliT, Velikhan, Rideau, Megamass, Motanka, 1914, Bojevilla, Pulatova, «Курган і Агрегат», Latexfauna, «Хамерман Знищує віруси».

Організатори стверджують, що лайн-ап буде поповняться все більш і більш цікавими і несподіваними іменами, а відвідувачів фестивалю чекає багато сюрпризів.

Креативний директор фестивалю і за сумісництвом фронтмен гурту Epolets Паша Варениця в минулому році перетворив «територію вільних людей" в повноцінний мегаполіс зі своєю інфраструктурою. При заселенні кожен місцевий житель отримував паспорт, де була карта фестивалю, графік місцевих свят і подій, меню всіх місцевих барів та маса іншої корисної інформації.

«Наша мета — зробити фестиваль, куди будуть їхати не тільки за лайн-апом, а й за атмосферою. Щоб людина, опинившись у нас, відчувала себе в іншому місті — з іншими правилами, законами і традиціями — і на чотири дні максимально відволікалася від свого звичайного життя. У цьому році у нас з'являться нові інсталяції, фотозоні, райони. Рано говорити про щось конкретне, тому що поки це на рівні ідей. Ми не ставимо собі за мету скопіювати в точності якесь місто, наше місто — вигадане. Але в цілому хочеться, щоб у людей все асоціювалося з атмосферою, яка панує в Берліні», — розповів Паша Варениця.

25-28 липня, Тернопіль.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев