Джамала представить новий альбом восени

Опубликовано 27 августа 2018 г.

Перший анонс нового турне Джамали.


23 листопада в столичному клубі Bel étage відбудеться концертна презентація нового альбому Джамали «Крила», першого студійного альбому співачки за 3 роки.

Facebook-подія

Концерт у Києві стане частиною туру найбільшими містами України, який також заплановано на осінь цього року. Окрім свіжого матеріалу на концертах прозвучать і найбільш популярні композиції з попередніх альбомів співачки, а також пісня «1944», з якою українська співачка виграла пісенний конкурс «Євробачення 2016» в Стокгольмі.

Нагадаємо, останній раз Джамала виступала з сольним концертом в Києві 12 травня 2017 року. Виступ пройшов в Палаці спорту і став наймасштабнішим на той момент виступом в кар’єрі співачки. У концерті також взяли участь лідер гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк та лідер Pianoбой Дмитро Шуров. Разом з Джамалою вони вперше в історії виконали свою спільну композицію «Злива». Також на концерті відбулась прем’єра пісні «I Believe in U».

У вересні 2017 року світ почув подвійний сингл Джамали «Сумую»/«Любити». Останній на сьогоднішній день реліз Джамали, сингл «Крила», відбувся в березні цього року.

 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев