Британський музикант Stephen Ridley вперше зіграє в Україні

Опубликовано 13 августа 2021 г.

21 вересня — Львів, 23 вересня — Київ.


Стівен Рідлі — британський музикант, автор музики й текстів, віртуозний піаніст та чуттєвий вокаліст, який швидко набирає популярність в онлайні, пачками отримує схвальні відгуки музичних критиків й збирає тисячні зали по всьому світу.

Стівен Рідлі: «Привіт Україно!  Я дуже щасливий, що нарешті можу приїхати до вас з концертами, які мали відбудуться ще рік тому!  Чекаю з нетерпінням нашої зустрічі!  Буду цілувати сцену і грати найкращу музику! Хочу всіх вас бачити на концертах!  Це будуть особливі вечори, з прекрасною музикою, неймовірними історіями — відсвяткуємо життя разом. Купуйте квитки, приходьте на концерти у Львові та Києві! Я дуже чекаю на зустріч!»

Кілька фактів про Стівена Рідлі:

- має бездоганну зовнішність й манери британського денді

- напряму спілкується з фанами в соціальних мережах

- часто грає вуличні концерти

- на концертах виконує як власні пісні, так і кавера світових хітів, які в його виконанні отримують нове прочитання

- восени планує презентувати дебютний альбом

Концерт  талановитого Стівена Рідлі відбудеться в Києві в Міжнародному центрі культури та мистецтв 23 вересня. За два дні до київського шоу, 21 вересня, Стівен запланував концерт у Львівській Опері. Слухати артиста комфортніше в «сидячій» залі, тож організатори гастролів обрали найкращі для цього формату локаціі в Києві та Львові. Прийти на концерт можна всією родиною, музика Рідлі рекомендована кожному.

Важливо: під час концерту організатор події гарантує дотриматися всіх офіційних правил та норм безпеки, щодо проведення концертів в Україні цієї осені.

Stephen Ridley (UK)

21 вересня 2020, Львівський національний академічний театр опери та балету

23 вересня 2020 Київ, МЦКМ (Жовтневий палац)

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев