6 фактів про кліп alyona alyona & Alina Pash «Падло»

Опубликовано 15 апреля 2019 г.

Актуальні співачки alyona alyona та AlinaPash презентували кліп на спільний трек «Падло». Хто працював над кліпом, де відбулась прем’єра, хто засвітився у відео — про все це детальніше в матеріалі на Open.ua.


1. Чому в кліпі пропадають чоловіки

Дивний сюжет кліпу творці описують так: «У 2049 році в патріархальному Чорнобидлограді раптом починають пропадати чоловіки ... У той самий час в граді засновують таємний рух Бестії-берегині. В їхніх темних підвалах важко працюють викрадені чоловіки. Вони повинні допомогти бестіям отримати магічний дар «птиці долі». Та, хто отримає цей дар — стане Обраною. І тільки їй буде призначено отримати безмежну жіночу волю, щоби зробити світ кращим».


2. Співпраця alyona alyona та AlinaPash

Пісня «Падло» є єдиною дуетною піснею на дебютному альбомі яскравої представниці новітньої історії українського хіп-хоп alyona alyona «ПУШКА». Перший повноформатний альбому Alina Pash очікується навесні цього року.


3. Новий досвід alyona alyona під час зйомок

Нове відео стало для alyona alyona першим досвідом складних постановочних зйомок. До цього в кліпографії співачки були лише хуліганські DIY-відео від молодого режисера Delta Arthur.

«У кожного із нас — свій шлях, яким ми йдемо. На цьому шляху є перешкоди, бар'єри, підйоми і падіння, які допомагають нам отримати найцінніше — досвід. Цей досвід із року в рік, із покоління в покоління передавали нам наші предки. Саме завдяки унікальності цього досвіду ми сьогодні — ті, хто ми є», — розповіла артистка про новий кліп.


4. Французький режисер та український стиліст

Режисером етно-фантасмагорії з писанками в центрі сюжету став Натан Дейзі, французький кліпмейкер та співавтор минулого відео Alina Pash «OINAGORI». Також він відомий як Jaw — хаус-вокаліст з паризького хаус-тріо Dop.

«Це один із тих образів, які я бачу, коли уявляю наше майбутнє. Щось на зразок страшної казки, в якій є те, що ми обов'язково повинні зрозуміти для себе», — розповів Натан про кліп.

Стилістом відео виступив Валера Топал, відомий по роботі над попередніми кліпами AlinaPash «Bitanga» і «OINAGORI».


5. Народна артистка та зіркові епізодичні ролі

Закадровий голос в кліпі належить народній артистці України Ніні Матвієнко. Роль обраної дівчинки в кінці відео виконала Уляна — дочка Насті Тапольскої, всесвітньо відомої української діджейки Nastia.

Серед інших цікавих камео — стиліст відео Валера Топал, барабанщик і один із саунд-продюсерів AlinaPash Артем Угодників, учасники групи «АГОНЬ», MC Fame, гурт VegetarianSisters та інші.


6. Kyiv Music Days та М1

Допре’єрний показ кліпу пройшов у рамках шоукейсу агенції «Много Воды» на конференції Kyiv Music Days 2010, вночі перед офіційним релізом. Офіційна прем'єра відео відбулась 15 квітня о 14:00 на YouTube-каналі AlinaPash та на каналі М1 (!).

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев