5 фактів про новий EP Blake Maloka «Moi et Mes Amis»

Опубликовано 1 апреля 2019 г.

Сьогодні, 1 квітня, столичний інді-проект Blake Maloka випустив новий міні-альбом «Moi et Mes Amis» з трьома різними за настроєм композиціями.

Слухаємо нові пісні гурту та дізнаємось усе найцікавіше про них. Зв'язок з Ніком Дрейком, музичні експерименти та інші важливі речі — в нашому спеціальному матеріалі.


1. Міні-альбом «Moi et Mes Amis» — це перший новий реліз команди за 1,5 року та другий під оновленою назвою Blake Maloka. Зміну назви «Black Maloka» музиканти пояснили втомленістю від медійності слова «black», а «Blake Maloka» звучить більш абстрактно і універсально.


2. В новому релізі гурт остаточно відійшов від естетики гаражного року свого раннього періоду та показав свідомий рух в напрямку міжжанрових експериментів.


3. Платівка складається з двох абсолютно нових пісень — «Moi et Mes Amis» та «Nikita», а також перевиданої версії демо-запису «Naked», однієї з візитівок гурту.


4. Титульний трек «Moi et Mes Amis» — це лід-сингл з різкими перепадами настрою, елементами електроніки та пост-панку. «Ритмічна алегорія на бурхливу вечірку, що завершиться далеко після півночі», — пояснюють учасники команди.  

Пісня «Nikita» поєднує в собі елементи інді-фолку й шугейзу, та є референсом до творчості та історії життя британського фолк-аутсайдера Ніка Дрейка.


5. Нові пісні з «Moi et Mes Amis» увійдуть до повноформатного альбому, вихід якого заплановано на осінь цього року. Автори обкладинки: Анастасія Фалілеєва та Might Be Art

Blake Maloka

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев