5 фактів про концерт Ольги Лукачової «VOLGA: FUNK» у Києві

Опубликовано 29 мая 2019 г.

Вже цієї суботи, 1 червня, відома джазова співачка Ольга Лукачова зіграє великий концерт в столичному Caribbean Club Concert Hall.

Чим цей концерт «VOLGA: FUNK» відрізнятиметься від інших, які очікуються прем’єри та спеціальні гості — в нашому спеціальному матеріалі.


Що ми почуємо на концерті «VOLGA: FUNK» у Caribbean Club

В репертуарі «VOLGA: FUNK» — мікс від психоделік-фанку, ритм-н-блюзу, джазу, соулу до світлих пісень диско. На концерті наживо прозвучать легендарні композиції Джеймса Брауна, Ніни Сімон, Чаки Хан, Марти Хай та інших.


Авторські премєри

Також музиканти презентують дві нові авторські композиції, саундпродюсером однієї з яких став Євген Філатов (The Maneken).

Ольга Лукачова: «1 червня я вперше представлю “на суд” слухачів свій авторський матеріал: дві пісні, які я написала давно, але якісь життєві “палки в колеса” не давали зробити наступні кроки. Майбутній концерт — логічне продовження нашого свята музики, де ми зіграємо те, що нам подобається й те, що відгукується в серцях та думках слухачів».


Зіркові гості

Виступи Ольги Лукачової з проектом «VOLGA: FUNK» завжди супроводжуються ексклюзивними колабораціями. Вже відомо, що зірковими гостями концерту 1 червня, з якими артистка заспіває в дуеті, стануть Alloise, Соня Сухорукова та Женя Толочний.

Facebook-подія


«VOLGA: FUNK» та всі-всі-всі

До слова — концертний проект «VOLGA: FUNK» вже тричі підкорював своєю енергією столичні майданчики, а у фанк співачка заманила лідерів Pianoбой, O.Torvald, The Maneken, «ТНМК» та інших.


Перший концерт «VOLGA: FUNK» у Києві за 2 роки

Попередній сольний концерт «VOLGA:Funk» відбувся в квітні 2017 року. Подію проводили, щоб допомогти батьку Ольги побороти важке захворювання.

На сцені було багато гостей: Alloise, Олег «Фагот» Михайлюта («ТНМК»), Дмитро Шуров (Pianoбой), Денис Дудко («Океан Ельзи», MARU), KADNAY, Соня Сухорукова, Євген Філатов (The Maneken), Женя Галич (O.Torvald) та інші.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев