3 факти про новий реліз Kadebostany «DRAMA – Act 1»

Опубликовано 3 апреля 2020 г.

Нова частина в історії гурту, нові вокалісти, включно з Сашею Заріцькою (KAZKA), нова візуальна складова та сама абсолютна індивідуальність.  


 
Новий всесвіт та нові вокалістки
 
Ідіолог Kadebostany Гійом де Кадебостані згадує, що «ідея альбому з’явилася у мене влітку 2019 на острові Ібіца. За три дні відпочинку я створив у своїй голові новий всесвіт, який за три місяці потому перетворився на DRAMA, натхненну театром, оперою та сюреалістичним кіно».
 
Міні-альбом «DRAMA – Act 1» складається із чотирьох треків, в кожному із яких задіяний різний вокаліст: Irina Rimes, KAZKA, Fang the Great та Celia. Двоє останніх також приєдналися до гурту в ролі турових вокалістів.  
 

Спільна робота з вокалісткою гурту KAZKA

Однією із гостей альбому стала Саша Заріцька, учасниця українського гурту KAZKA. Разом із нею Kadebostany записали пісню «Baby, I’m Okay».
 
«З Гійомом ми познайомились у Києві після концерту Kadebostany. Він сказав, що йому подобається наша музика та запропонував записати разом трек, а вже за кілька тижнів скинув пісню Baby I’m Ok. Ми писали партії Саші в нашій київській студії, а він — дуже уважно і, навіть, прискіпливо корегував процес зі Швейцарії. Круто співпрацювати зі справжнім професіоналом, який точно знає, чого хоче та на всі 100% поринає у творчій процес», — згадує музичний продюсер гурту KAZKA Андрій Уреньов. 
 
Вперше наживо спільну пісню гурти презентували на великому сольному концерті KAZKA у Києві, який відбувся 4 березня в столичному Палаці Спорту. Спеціальним гостем вечора став Kadebostany. 

20-хвилинна театральна п’єса в якості промо

Разом із новим ЕР гурт також презентува 20-хвилинну відеороботу, що включає у себе всі 4 пісні з платівки. Відео знайомить нас із непростим світом, що створює Гійом. Це заплутана театральна п’єса на п’яти різних мовах, що побудована на імпровізації головних героїв. 
 
Відео знімали у Стамбулі, режисером виступив Hasan Kuyucu, із яким гурт вже співпрацював під час зйомок кліпу «Mind If I Stay». Головними героями відеороботи стали вокалісти «DRAMA – Act 1» та сам Гійом.
 
«Між пропозицією стати частиною великої відеороботи Kadebostany до EP "DRAMA – Act 1" і початком знімань пройшов лише тиждень. Все сталося дуже стрімко, саме так, як я люблю! Квиток на літак, пару годин на всі справи і от ми вже дрифтуємо з Гійомом в тачці десь посеред Стамбулу. Всі сцени супроводжував пронизливий вітер, а співати в машині, яка обертається на швидкості виявилося зовсім непростим завданням. Та вся команда дуже підбадьорювала мене і всіляко допомагала, тож цей відеокліп, напевно, був знятий найшвидше в історії KAZKA», — розповіла Саша Заріцька.
 
Kadebostany Kazka

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев