5 важливих місць гурту «вагоновожатые» у Києві

Опубликовано 3 декабря 2019 г.

Українське альтернативне тріо «вагоновожатые» готує нові загадки. Майбутні концерти в грудні мають лише назву «Презентація». Що саме планує «презентувати» команда — стане відомо лише на цих виступах.

«Загадковим подіям — матеріал-квест!», — вирішили ми разом з одним з найкреативніших українських гуртів.

Тож Антон Слєпаков та Станіслав Іващенко провели нам міні-екскурсію по Києву та розповіли про місця, які відіграли важливу роль в історії колективу. Перші спільні зустрічі, репетиції та концерти. За 6 років існування хлопцям є що згадати.

Розповіді музикантів супроводжуються фото та підказками. По ним вам треба здогадатись про які саме 5 місць йдеться в матеріалі. Найкмітливіші фани отримають призи. Умови конкурсу — у кінці статті.

Поделиться
0

1. Перші спільні репетиції гурту з барабанщиком Стасом

Антон Слєпаков: Взагалі цю базу знайшов Стас. Хоча я довгий час думав, що вперше втрьох, напередодні першої репетиції, ми зустрілись на Майдані Незалежності. Та сьогодні Стас розповів, що тоді його не було, це я щось наплутав.

Але я точно пам’ятаю як ми зустрілись з Валентином на Майдані і обговорювали, що завтра, незважаючи ні на що, йдемо на репетицію. І ось на цій локації Стас та Валентин вперше побачили один одного.   

Станіслав Іващенко: Це була наша перша історична зустріч з Валентином, в одній кімнаті.

Антон Слєпаков: Цікаво, що Валентин побачив цю будівлю з вікна своєї квартири і сказав, що це дуже зручно для нього. Хоч йому було ближче всіх до бази, але все ж на першу репетицію він спізнився.  

На цій базі ми вже в форматі тріо зіграли всі композиції, які ми написали без Стаса (з релізів «Сгруппироваться» і «Без трамваев» — прим. ред.) та почали створювати щось нове. Саме тут ми придумали майже весь EP «Упасть с тандема», наш перший EP в якості тріо.

Антон Слєпаков: В цьому приміщенні ми були декілька місяців, може півроку. Потім шукали нові бази і поступово опинилися на наступній локації…

Підказка. Місце розташування: один зі спальних масивів столиці, назва якого згадується в пісні з EP «Стартап Молодость».


2. Друга репетиційна точка та один з перших гучних виступів у Києві

Антон Слєпаков: Ця локація для нас важлива з двох причин. По-перше, ось там у сусідній будівлі розташовувалась наша друга репетиційна база. А коли ми дізнались, що «Гогольfest» проходитиме поруч з нами, то дуже зраділи.

Звуки з фестивалю ми чули під час репетицій, але нам це не заважало. Нам було дуже зручно приїжджати на обидві локації.

По-друге — концерт в рамках того «Гоголя» був для нас визначальним та епохальним. Це був наш другий гучний виступ у Києві на великій сцені. Нарешті про нас вже дізналися, ми вже виступили на декількох фестивалях і прийшли сюди.

То був дуже крутий «Гогольфест», у вересні 2014 року.

Сьогодні я тут перший раз з тих самих пір, а та особлива атмосфера відчувається і досі. Повітря буквально просякнуте духом тієї самої творчості, того самого руху.

А ще поруч з цією будівлею, сидячи на якомусь мотлоху, я давав одне з перших виїзних інтерв’ю від імені «вагоновожатих». Привіт Льоші Бондаренко та Liroom.

Підказка. Правий берег Києва.


3. Перший масштабний open air гурту в столиці

Антон Слєпаков: А тут був перший ВЕЛИКИЙ наш концерт. Тобто не клубний, а хоч на якійсь площині сцени, де можна було стрибати, де можна було грати потужним звуком. Вхід на подію був free, тому прийшло досить багато людей.

Станіслав Іващенко: Після цього ми отримали запрошення провести наш перший великий сольний виступ. Який відбувся згодом у клубі «Юність» (нині — Atlas, прим.ред.)».

Антон Слєпаков: Тоді нам дуже сподобалось. Ми зрозуміли, що великі сцени — наше все (Стас сміється — прим.ред.). Чому нам ютитися на якихось маленьких, коли можна виступати на великих?

Тож ми дуже вдячні фестивалю «ART-Пікнік Слави Фроловой» за запрошення.

Підказка. Згодом гурт виступав і на інших локаціях цієї великої відкритої місцини в Києві.  


4. Історична лавочка

Антон Слєпаков: Ми прийшли на дуже важливе місце. На цій лавочці я розповів Стасу декілька дуже важливих речей.

Одні речі я не буду розголошувати, але одна з тих новин була кардинально-вирішальна.

Я розповів Стасу, що я повертаюсь в Київ. І що тепер «вагоновожаті» буде повністю київським проектом. Це відбулося саме на цій лавочці.

Станіслав Іващенко: Підтверджую. Лавка та сама і це теж саме місце.

Підказка. Центр Києва.


5. Допомога на Майдані

Антон Слєпаков: Чому ми обрали цю локацію? Тому що дуже яскраво запам’ятав день, як ми всі зустрілися і пішли допомагати й волонтерити на Майдан. Лютий 2014 року… В той день треба було сортувати медикаменти, якась суто фізична праця.

Тут було дуже багато коробок, ящиків, ми все розсортовували і відносили в якісь приміщення. Були спеціальні люди, які казали, що треба робити і куди все складати.

Це був день коли ми не грали, а просто зустрілись і пішли сюди. Бачили багатьох спільних знайомих...

Станіслав Іващенко: До речі, в ті часи ми вже робили спільні треки, був такий творчий тандем.

Антон Слєпаков: Так і тоді в нас було запрошення грати в Харкові на розігріві у гурту O.Children на початку березня, але згодом відмінилось.  

Підказка. центр Києва.

З гуртом по місту подорожували Олексій Подчашинський та Ольга Закревська (окрема подяка за фото)

Умови конкурсу: Здогадайтеся по опису, фото та підказкам про які саме місця розповідають учасники гурту.

Варіант 1 для найвідданіших фанів: Сфотографуйтеся на цих самих локаціях та викладіть фото в Instagram з хештегами #вагоновожатые та #openua. Для вірності також можете надіслати посилання з вашими постами нашому редактору Олексію.

Перша людина, яка вірно вгадає всі або найбільше локацій та опублікує знімки, отримає квиток на найближчий «лайв» гурту в Києві (15.15.19, Bel étage).  

Варіант 2 для всіх фанів: викладіть назви та місця розташування локацій в коментах до цього посту та відмітьте людину, з якою ви любите ходити на концерти тріо «вагоновожатые».

Бажано не просто писати назву вулиці/місця, а більш точно вказувати загадану локацію. Наприклад: кафе на розі вулиць Олеся Гончара та Чеховського провулку; площа біля павільйону номер...

Відповіді приймаються до 12.12.19. Серед всіх тих, хто правильно вкаже всі місця ми оберемо ще трьох переможців, які отримають заохочувальні призи від гурту та Open.ua.

Поделиться
0

Написать комментарий

Текст комментария

Редактировать комментарий

Текст комментария

Ответить на комментарий

Текст комментария
Показано 0 комментариев