Прем’єра синглу: «Друг Самурая» (екс-«Димна Суміш») «Крок за край»

Опубликовано 6 августа 2018 г.

«Крок за край я й не знав, що літатиму бий. Вбивай ще не раз помиратиму».


Минулого літа знакова українська рок-команда «Димна Суміш» відіграла перші концерти за шість років, восени разом київською студією «ПРИВІТ/media&production» випустила документальний фільм «Між пеклом і раєм», але на початку року шляхи вокаліста Олександра Чемерова та інших учасників гурту розішлись.

Колишні учасники «ДС» заявляють про початок нової ери рок-музики в Україні. «Друг Самурая» — це історія любові та відданості трьох музикантів (Сергій Мартинов, Ігор Гержина та Олег Федосов), які за місяць знайшли нового вокаліста та за 2 дні в студії записали альбом. Ім’я лідера групи поки тримається в секреті, але саме він зображений на обкладинці дебютного синглу.

«Крок за край» — гімн переродження, свіжа енергія чесної музики, яка руйнує усі перепони та зриває маски. 

Першим із запланованих сюрпризів буде кліп на «Крок за край», який знімуть самі фани та друзі групи.

Усе дійство відбуватиметься на території пулу для скейтбордистів #рампулнадаче 8 серпня з 17.00 (Русанівські сади, вулиця Садова, 15-а).

«Мы будем играть, а зрители снимать на телефоны, да на все, что захотят). И это будет материал для нашего дебютного клипа. Обещаем слэм, как всегда). Захватите скейты! И кстати, все кто придёт на съёмку, первыми увидят нашего вокалиста. Это первые шаги и их много, но о них уже в другой раз. Ждём всех на съемках и очень рады своему возвращению, ура!»,  — Сергій Мартинов.

«Друг Самурая» — «Крок за край»

Музика та текст — «Друг самурая».

Студія — Bobina records.

Зведення — Олег Федосов.

Обкладинка — Анна Бекерська.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев