Прем’єра подвійного кліпу «Бумбокс» «Твій номер/Плющ»

Опубликовано 24 декабря 2019 г.

5 фактів про нову відеороботу гурту «Бумбокс».


Найшвидший кліп в історії гурту «Бумбокс»

З моменту прийняття рішення зняти кліп і до його виходу пройшло 20 днів. Ба навіть менше, тому що знятий був не один кліп, а два.

Шостого грудня продюсер гурту, Олексій Согомонов, вирішує зняти кліп не тільки на пісню «Твiй номер», за яку вболіває фронтмен Андрій Хливнюк, але об’єднати її з піснею «Плющ».

Cтас Гуренко (режисер, знімав для «ББ» кліпи «Безодня», «ДШ») та Дмитро Червоний (продюсер усіх відео гурту за останні три роки) в захваті від цієї ідеї. Стас та оператор Олександр Бойко («Скрейчово», «ДШ») пропонують знімати «Плющ»  одним кадром.


Відео у цифрах

Дванадцятого грудня, напередодні виходу другої частини альбому «Таємний Код: Рубікон», на столичну Victoria Film Studios заїжджає знімальна група — 56 любителів гострих відчуттів. У центрі теплого павільйону розкладається 12 килимів, над ними вішають 103 світлових прилади, весь вільний простір заставляється кабінетами Marshall, комбіками і підсилювачами Vox, вертушками Technics 1200, басовими комбіками Mark Bass, вінтажними піаніно Rhodes, клавішами Nord, барабанами Yamaha, світильниками самих різних форм і розмірів, і навіть двохсотлітровими бочками з під масла.


Відрив у кадрі та чергові зміни в колективі

Під «Твiй номер» починається відрив. У кадрі, звичайно, музиканти. А саме: вдягнений у все чорне Андрій з мікрофоном, гітарист Діма Кувалін з телекастером 1999 року випуску, Паша Литвиненко емоційно натискаючий на клавіші, який ще має встигнути після зйомок на концерт Христини Соловій, діджей Валік, який скрейчує й фотографує майже одночасно, а за барабанами красується Саша Люлякін.

На превеликий жаль, басистка гурту, Інна Невойт, за станом здоров’я не змогла взяти участь в п’ятнадцатигодинній зйомці (багато хто помітив її відсутність на останніх трьох концертах гурту). Сподіваємося Інна повернеться до нас у січні, на зйомки вона заїжджала буквально на годину. Стосовно другого гітариста, Олега Аджікаева, його кар’єра в «Бумбоксі» виявилася найкоротшою за всю історію гурту. Олег більше ніяк не дотичний з «Бумбоксом», повідомили у прес-службі команди.


Танці саундсистем

В якийсь момент за межами світлового кола починається «будівля» саундсистеми — Jeep Стаса Гуренка, пікап Chevrolet давнього друга групи Макса Чорного, Dodge Ram Олексія Согомонова, Opel Speedster діджея Валіка, Subaru Кирила Цуканова з кліпу «ДШ» (пасхалка  для фанів «ББ»), яскраво-жовтий поштовий фургон Eco Catering обростають колонками й підсилювачами й музика звучить звідусіль.


Мікс з піснею, якій майже 120 років

Другий номер кліпу — пісня «Плющ», яка написана на слова видатної української поетеси Лесі Українки — починається несподівано і звучить досить делікатно, в порівнянні з експресивним треком «Твiй номер».

«Плющ», практично романс у виконанні Андрія Хливнюка, який давно переріс будь-який жанр, здається дивно актуальним і хоча в поєднанні з відеорядом, може наштовхнути на думки про втрату... Але це не так.


Тож «Рубікон» перейдено, «Бумбокс», як і обіцяв, випустив в цьому році подвійний альбом. Тож гурт чекає всіх своїх фанів на лютневих концертах другої частини туру «Таємний код: Рубікон».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев