Прем’єра пісні та кліпу: The Hardkiss «Мелодія»

Опубликовано 19 апреля 2018 г.

Любов у Космосі.


Стильні кияни The Hardkiss презентували нову пісню «Мелодія», яка є третім сингл майбутнього альбому «Залізна ластівка».

«Це історія про щасливе кохання. Це зізнання дівчини, маніфест коханій людині. Коли людина закохана — вона нікого і нічого навколо не помічає. Коханий — єдиний у своєму роді, він як мелодія звучить у всьому навколо: космосі, свідомості, душі.

Мені дуже хотілося передати у пісні, а Валу показати у кліпі, що любов — вона дуже різна і багатогранна. У кожного в житті своя мелодія. Для одного це кохана людина, для іншого — кращий друг, для батьків — їхні діти. Так, хтось так і не знайшов свою мелодію, він самотній. Але коли знайде — порине в неї з головою, зануриться у цей Космос», — розповідала фронтвумен колективу Юлія Саніна.

Пісня «Мелодія» вийшла одночасно з кліпом, режисером якого виступив креативний продюсер The Hardkiss Валерій Бебко, а оператором став Ярослав Пілунський.

«Проаналізувавши майбутній альбом, ми дійшли висновку, що в ньому буде стільки космосу, чогось позачасового і неземного. Тому цим відео ми вирішили продовжити космічну концепцію. Історія розгортається у двох площинах. Це Земля, 50-ті роки, вулиця, на якій люди поспішають по своїх справах і не помічають прибулицю з майбутнього. Друга площина — це Космос, в якому і розгортається історія кохання двох астронавтів. Від цієї любові все навколо вибухає і розбивається на атоми», — розповів Вал.

Третій студійний альбом The Hardkiss «Залізна ластівка» почуємо у вересні, а вже 19 жовтня гурт представить його на найбільшому шоу в своїй історії — у київському Палаці спорту.

Квитки на концерт

Фото: Андрій Максимов

The Hardkiss

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев