Прем’єра пісні та кліпу: The HARDKISS і MONATIK «Кобра»

Опубликовано 27 августа 2020 г.

Історія про небезпечні зв'язки.


 
Історія створення дуету
 
Юлія Саніна, фронтвумен гурту: «Близько двох років ми мріяли й обговорювали разом із Дімою можливу колаборацію. А написати пісню про змію я мріяла ще більше — напевно, всі дев'ять років існування гурту. Цей образ мене дуже надихає. Коли "Кобра" таки написалася — відразу зрозуміла, що Діма з його неймовірним тембром відмінно прозвучить тут.
 
 
Кобра — яка ж вона красива та небезпечна водночас. Красивий і граціозний танець цієї змії я порівняла з танцем кохання. І цей танець точно не на життя, а на смерть. «Кобра танцює на ножах» — вона настільки небезпечна, ти чудово знаєш про це, але ти не можеш відвести погляд, ти вже став жертвою. Це кохання, у якому ти втрачаєш контроль над собою і стаєш таким уразливим».
MONATIK — кобра?
 
У кліпі отруйна змія зображена буквально — вона повзе за MONATIK і проникає разом із ним у творчу лабораторію The HARDKISS, яке є місцем для музики, максимально секретне та безпечне. «Можливо, MONATIK і є тією самою коброю. Такий «знайомий незнайомець». Друг, якого ти так любиш і якому довіряєш... Є й інші прочитання історії, але всі вони збігаються до одного — всіх нас ваблять і заводять небезпечні зв'язки. Ми не приховуємо своїх фантазій, сміливо втілюємо їх у життя», — розповідає креативний продюсер і музикант The HARDKISS Валерій Бебко, який також виступив режисером кліпу. 
 
Пісня «Кобра» увійде в новий альбом The HARDKISS. Випуск альбому запланований на весну 2021 року, а 29 травня гурт відзначить своє десятиліття грандіозним шоу «Десять» на НСК «Олімпійський» у Києві. Квитки > thehardkiss.com
 
Фото: Андрій Максимов
 
The Hardkiss Monatik

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев