Прем’єра пісні та кліпу: «Океан Ельзи» «Коли ми станем собою»

Опубликовано 25 августа 2020 г.

5 фактів про пісню та кліп.


Перший синґл з нового альбому

Після тривалої перерви гурт «Океан Ельзи» представив нову пісню «Коли ми станем собою». Це перший синґл з майбутнього альбому гурту, над яким працюють музиканти.

Слухати

Запис між океанами

Гітарну партію для нової пісні записував клавішник Мілош Єліч, оскільки гітарист «О.Е.» Владімір Опсеніца ще на початку епідеміологічних обмежень навесні застряг у Сполучених Штатах й працював з командою дистанційно. Тож партію електрогітари Владімір Опсеніца записав на студії в Нью-Йорку, перебуваючи на зв'язку з музикантами в Києві.

Унікальний дитячий хор

Досить цікавим є склад хору, який звучить в пісні. Це були діти музикантів та друзів групи, які спеціально зібрались для запису композиції.

Акваріум самотності

Режисером нового кліпу стала Анна Бурячкова, яка вже працювала з «Океанами» (відео «Без тебе», «В небо жене»).

Анна Бурячкова: «Життя змінюється і в цьому ритмі і тривозі ми все більше ховаємось у своїх маленьких бульбашках, проживаючи дні в акваріумах самотності, забуваючи про те, хто ми є насправді. Мені дуже хотілося передати цю атмосферу і дозволити їй змінитися в кадрі. Дати можливість героям вийти за межі скляної стіни і відчути радість спілкування, віднайти себе справжніх».

Гуцулка Варвара

Головну жіночу роль в кліпі виконала акторка Варвара Лущик, виконавиця головної ролі у фільмі «Гуцулка Ксеня». Також акторка зіграла епізодичну роль в кліпі гурту Pianoбой «Полуничне небо», який зняла Анна Бурячкова.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев