Пісня з двох віршів, трохи олдскулу та інші ракурси Києва.
«Жаль» — перший абсолютно новий сингл гурту «Бумбокс» після подвійного альбому «Таємний код: Рубікон», який вийшов наприкінці 2019 року.
Пісня записана Павлом Литвиненком на студії «Lamp», а над кліпом вже традиційно працював режисер Стас Гуренко.
Пісня з двох віршів та перша повноцінна робота гітариста гурту як співавтора музики «Бумбокс»
Андрій Хливнюк, фронтмен колективу:
«Пісня написана в стилістиці ранніх наших записів 2004-2009 років, коли в аранжуванні домінували вокал, гітара і діджеінг. “Жаль” — перша повноцінна робота Дмитра Куваліна (гітариста гурту) як співавтора музики “Бумбокс”. Вірш, вірніше два вірші: перший — “Жаль”, я написав десь два роки тому, другий “Ехать к тебе” — навесні цього року.
А от музика з’явилась, здається, протягом літніх репетицій. Як сказав наш Дімка: “Слід дякувати, що з потоку рифів час від часу виринають ті, які згодом подружаться з текстом і мелодією”. Пісня “Жаль” — це одна з пісень, під які хочеться повертатись до найрідніших. Просто їхати в бік тих, хто нам небайдужі».
Знахідки для пісні на скрейчовій платівці
DJ Валiк:
«Які у мене відчуття від пісні? Наче машина часу перенесла мене на 15 років назад, в часи, коли ми записували альбоми “Меломанія” і “Family Бiзнес”. Думаю, у Андрія такі ж почуття. Вони з Дімою почали грати пісню на репетиціях, Андрій попросив знайти біт (партію барабанів) для пісні. Я і знайшов. Біт, використаний в куплетах — з платівки “Dirty Style”, яку я купив на останніх гастролях в Америці.
Причому це була єдина скрейчова платівка в магазині, і єдина скрейчова платівка, яку я купив не новою. І вона стала в нагоді! Біт в приспіві звучить з noname платівки. Коли ми зібралися наступного разу, хлопці грали, а я запускав біти з платівок. Ми аранжували пісню, я загнав біти в AKAI, і ось ми на студії у Паші. Дуже легко було працювати. Я не планував записувати скрейч в цій пісні, вона здавалася самодостатньою. Послухав запис і вирішив її прикрасити. А як вийшло: добре чи дуже добре — судити вам».
Вулиці Києва під іншим кутом
Стас Гуренко про те, як розігнати хмари за допомогою правильної ідеї:
“Основна ідея візуального ряду пісні "Жаль" — показати дороги й вулиці, якими умовний герой їде до своєї любові. Особливо важливим було, щоб це були впізнавані вулиці нашого улюбленого Києва. Впевнений, хтось побачить знайоме місце й згадає, як їхав цим мостом, цією вулицею, сповнений любові чи суму. Я точно можу віднести себе до цих людей.
Перші два дні роботи давалися складно, доводилося влаштовувати перерву кожні п'ять хвилин.
Важливий ракурс, з якого знімався кліп — одразу видно, наскільки цікаво влаштоване наше місто, таке знайоме й нове одночасно. Зачаровує перехрестя на Троєщині, яке дивиться своїм оком в небо; гаражний кооператив, схожий чи то на нетрі десь в Африці, чи то на постапокаліптичне місто, дивовижне озеро “Гарячка” і водойма ТЕЦ-6. До речі, ці два місця підказав один з кращих аерофотографів України, Сергій Рістенко. Нам дуже пощастило з погодою, ми зустрілися, прийняли рішення про зйомку і буквально за три дні почали роботу. До цього Київ місяць був у сірому тумані й дощі, а під час зйомок туман розсіявся, і в перший день нам навіть світило сонце».
Написать комментарий
Подпишите комментарий
Ваш комментарий добавлен!
Если вам интересно быть в курсе обсуждений этого поста, подпишитесь на комментарии.
Нет, спасибо
Спасибо! Комментарий добавлен!
Если вам интересно быть в курсе обсуждений этого поста, подпишитесь на комментарии введя свой электронный адрес.Комментарий будет опубликован после проверки
Для того, чтобы подписаться на комментарии этого поста введите свой электронный адрес.Спасибо! Комментарий добавлен!
Спасибо!
Ваш камментарий будет добавлен после модерации!
Спасибо!
Вы успешно подписались на комментарии!
Редактировать комментарий
Ответить на комментарий
Подпишите комментарий
Ваш комментарий добавлен!
Если вам интересно быть в курсе обсуждений этого поста, подпишитесь на комментарии.
Нет, спасибо
Комментарий добавлен!
Если вам интересно быть в курсе обсуждений этого поста подпишитесь на комментарии введя свой электронный адрес.Комментарий будет опубликован после проверки
Для того, чтобы подписаться на комментарии этого поста введите свой электронный адрес.Спасибо! Комментарий добавлен!
Спасибо! Ваш камментарий будет добавлен после модерации!
Спасибо! Вы успешно подписались на комментарии!