Прем'єра нового кліпу команди «Друга Ріка»

Опубликовано 3 февраля 2017 г.

Зустрічайте «Монстра».


Українські рокери «Друга Ріка» презентували новий кліп «Монстр». Ви навряд знайдете у відео учасників гурту, але тут є робот з емоціями.

Режисерами новинки виступили Manifest Production, а саме Дмитро Маніфест та Дмитро Шмурак.

Валерій Харчишин, фронтмен гурту: «Для нас це своєрідний експеримент. Раніше ми повністю були у знімальному процесі, тобто, від сценарію до монтажу. Цього разу ми довірилися знімальній групі.

За 20 років ми знялись у стількох кліпах, де за сюжетом робимо вигляд, що граємо на інструментах, що їх вистачило б на усі гурти України. Тому цього разу, аби не імітувати, ми вирішили довіритися  технологіям майбутнього. Їх шукали у таких стрічках, як: “Чаппі”, “Робокоп” та “Термінатор”.  Ясна річ, було непросто, але, коли точно знаєш, що тобі треба — знайдеш.

Коли ми побачили результат, відверто кажучи, були здивовані. Робот відпрацював свій гонорар на відмінно. Відео вийшло кайфовим, хоч і маємо кілька питань до режисера. Та мабуть ми продовжимо співпрацю і у подальшому, аби цих питань не залишилось у наступній роботі».

«Монстр» став першим синглом до сьомого альбому «ДР», який має вийти у квітні. Як розповідали музиканти раніше, «це пісня про уявного друга, який існує у кожного з нас. Він зовсім не страшний і часто супроводжує нас протягом усього життя».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев