Прем’єра кліпу: Артем Пивоваров та Христина Соловій «Мова вітру» (OST «Мавка. Лісова пісня»)

Опубликовано 14 февраля 2023 г.

«Мовою вітру» заспівали Артем Пивоваров та Христина Соловій. Мультфільм у кіно з 2 березня.


До Дня усіх закоханих студія Animagrad (FILM.UA Group) представила кліп на романтичний саундтрек до анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», який виконали Артем Пивоваров та Христина Соловій.

Пісня вже доступна на усіх музичних платформах, кліп є на YouTube-каналі і в соціальних мережах FILM.UA Group та виконавців. Прем’єра мультфільму в кінотеатрах відбудеться вже 2 березня.

Саундпродюсером та композитором «Мови вітру», автором мелодії та аранжування став Артем Пивоваров. Натхненням для музиканта стала не тільки історія Мавки та Лукаша, але й те, що саме він подарував свій голос головному герою мультфільму Лукашу. Текст пісні створений Артемом та Христиною у співавторстві — слова писали кожен для свого куплету. 

Артем Пивоваров: «Це емоційна композиція про кохання попри різні обставини і смертельну небезпеку. У ній йдеться про почуття двох сердець із різних світів. Вона надихає і дає надію, що любов і музика переможуть будь-яке зло. Тому її вихід був приурочений до 14 лютого».

Зйомки кліпу проходили в Києві у січні цього року в одному з павільйонів кіностудії FILM.UA. Режисером-постановником відеороботи виступив Андрій Колесник, оператором-постановником — Сергій Ревуцький, а образи для виконавців створила талановита Дзвінка Сивик. Кадри за участю Артема та Христини у фантазійних локаціях доповнюють епізоди з анімаційного мультфільму, більшість з яких глядачі побачать вперше.

До слова — незабаром кліп на ще один Мавчин саундтрек «Пісня Лісу» представить Христина Соловій.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев