Прем’єра кліпу: YUKO «Hreblia»

Опубликовано 16 мая 2018 г.

Для тих, кому «Заєнька» здалася недостатньо психоделічною.


До створення нового кліпу українського інді-дуету YUKO долучилися фани гурту.

«В березні ми анонсували конкурс “YUKO makes Ditch”, де всі бажаючі могли надіслати свої відео, гіфки та графіку. Умова була одна — це повинно асоціюватися у них з треком “Hreblia”. В результаті ми отримали те, що хотіли побачити: максимально дивні танці, глітч і кітч. Ми зібрали весь цей інформаційний треш і дозняли свій матеріал в Одесі з режисером Андрієм Тащи», — пояснює учасниця YUKO Юля.

Для гурту цей конкурс став викликом, адже вони мали знайти баланс між баченням слухачів та їх власним уявленням своєї музики. Більшість матеріалів надіслали «Юкери», телеграм-чат найвідданіших слухачів гурту.

«Ми хочемо врівноважувати діч і візуальне мистецтво, і чергувати дивне з красивим. Кліп “Заєнька” був психоделічним, “Мак” — естетичним. Кліп на пісню «Hreblia» мав продовжити традицію і ми довірились нашим слухачам, в першу чергу “Юкерам”, і не помилились», — розповідає Стас.

Нагадаємо, гурт YUKO — це Юлія Юріна та Стас Корольов, що зустрілися в 2016 році на шоу «Голос Країни», після якого з ініціативи наставника Івана Дорна стали разом створювати свою музику — синтез фольку та дикої електроніки. Наразі YUKO є резидентами лейблу Masterskaya.

YUKO Masterskaya

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев