Прем'єра кліпу: Season of Melancholy «Waves of Time»

Опубликовано 23 января 2018 г.

Кохання, зрада та демони.


Кияни Season of Melancholy презентували кліп на перший сингл з майбутнього альбому.

«Waves of Time» — це короткометражний фільм, який відповідає стилістиці гурту — «romantic metal».

Це романтична історія переродження душі, сповнена любові, зради та надії, в якій з'являються не тільки люди, а і їх душі та навіть — демони.

«Особисто для нас ця пісня символізує відродження гурту, нові шляхи та є дійсно важливим результатом спільної продуктивної праці. Зйомки пройшли дуже легко, більше проблем було з вибором локації. Зйомки кліпу привернули неабияку увагу перехожих — не дивно, адже в одній із сцен ми знімали застібання мішка для мерця. Дехто з перехожих прискорювався, інші тривожно зазирали у мішок. Консьєрж сусіднього під'їзду навіть хотіла поліцію викликати, поки ми бігали з носилками та нашим вокалістом у мішку. А після чергового дублю він почав ворушитися, чим дуже сильно настрашив дівчину, яка проходила повз нас», — розповіли учасники Season of Melancholy.

«Я завжди притягую особливих людей та унікальні речі. Почувши пісню, я не змогла забути про неї. Вона зачепила мене, зачепила мою уяву... Я – меломан. Все бачу по-своєму, так що вирішила поділитись своїм баченням цієї пісні!

Уявіть. Грудень. Снігопад. Центр Києва. Затори. З мого будинку моди виносять на носилках людину в мішку для мерців... За ним біжить оператор, знімаючи та з криками: “Ти не в фокусі! Ще раз!”, а в цей час, з проїжджаючих автівок визирають з вікон шоковані люди, спостерігаючи за цим дійством... Вони і не підозрюють, що це фінальна сцена мого кліпу!

P.S. Добре, що ніхто не викликав поліцію! Приємного перегляду!», — додала Наталія Фарносова, архітектор та дизайнер одягу, котра спробувала себе у ролі режиссера.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев