Прем'єра кліпу: Pianoбой «Полуничне Небо»

Опубликовано 17 октября 2017 г.

Містичний кліп про Україну мрії.


Гурт Pianoбой презентував кліп на свою найромантичнішу пісню.

Дія кліпу відбувається у сільському будинку Іллі Чичкана та Маші Шубіної. Це справжній арт-об’єкт, в якому митці зміксували українську, західноєвропейську та східну стилистики.

Автор слів та музики — Дмитро Шуров.

Ідея кліпа — Ольга Шурова.

Production — Radioaktive Film.

Режисер — Анна Бурячкова.

Оператор — Лєна Чеховська.

Executive producer — Евгенія Яцута.

Creative Producer — Самсон Бродський.

Дмитро Шуров: «Коли я сказав, що слоганом кліпу “Полуничне Небо” можна взяти слова Т.Г.Шевченка  “І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь”, мене затролила вся команда. А вийшло, що я влучив в десятку. Україна дивовижна, мультикультурна країна, яка знаходиться між сходом та західом.

В новому кліпі ми хотіли показати емоційно, культурно та естетично різну, але таку ідеальну та прекрасну в нашій уяві Україну, де є місце всім — художникам й бізнесменам, гарним й не дуже людям будь-якого віку та віросповідання. Адже тільки країна, де гідно та впевнено відчувають себе люди всіх мастей, може вважати себе цивілізованою та успішною. Країна, в якій космополітизм не заважає патріотизму й навпаки, а нове твориться, спираючись на досвід кращих, а не на заперечування й руйнування. В кліпі “Полуничне Небо”, як і власне у пісні, є нотки української, а також східної та західної культур, є фарби зі всього світу, та поєднання енергії різних, але прекрасних людей, що прожили один день в мирі та гармонії одне з одним. Все це те, що Україна зможе в неосяжній мірі дати світу, як тільки по-справжньому відкриє в собі.

В цьому відео є все, що я люблю: мирне небо, український будинок з індійськими ковдрами, веселі діти-бешкетники, доросли з їх проблемами та їх моментами щастя, коханці, що сваряться, але миряться, художники та їх картини, музиканти та їх сцена, найліпша природа моєї країни, смачний літній стіл, вино й навіть барабанщик-буддист!

Що мені ще треба від життя? Щоб вся ця дивовижно ідеалістична картинка стала реальністю для всіх моїх співвітчизників. В відео зашифровано багато символів, але, клянусь, це сталось не спеціально. Починаєтся воно з ловця снів — індіанського амулета, що захащиє свого володаря віт злих духів. Висить цей амулет в старенькому, але відремонтованому хіпанському “Фольксвагені”, яким керують люблячі люди. Для мене цей “Фольксваген” — це Україна, а люблячі люди за його кермом – це ми з вами… Далі тлумачте цей містичний кліп самі».

Цікаво, що прем'єра відео (17.10.17 о 10.00) відбулась рівно через тиждень після релізу пісні «Полуничне Небо» (10.10.17 о 10.00). Тож час оприлюднення пісні та відео включають в себе лише 3 цифри: 1, 0 та 7. А з точки зору нумерології сімка — одне з найщасливіших чисел, символізує інтуіцію, накопичені віками знання, а також є знаком удачі. Десятка символізує оптимізм, незалежність і впевненість у завтрашньому дні. Нуль означає вічність — в ньому зашифрований початок шляху та його кінець, що робить його символом нескінченності.

 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев