Прем’єра кліпу: «Паліндром» «Брюховичі ‘97»

Опубликовано 28 июля 2020 г.

Теплі спогади дитинства.


«Мені плечі гріє бабине літо...»

Львівський проект Степана Бурбана «Паліндром» презентував кліп на один з головних бенгерів альбому «Стіни мають вуха» — ностальгійну пісню «Брюховичі 97».

У історії кліпу, яку Степан документував спільно з оператором Богданом Кошиком, час ніби повертає музиканта у безтурботні часи дитинства, про які йдеться в пісні — поїздки на старому «Опелі» з бабцею і татом через ліс до Брюхович, маленького курортного пригорода Львова.

Степан Бурбан: «Через понад 20 років вирішили проїхатись з татом в Брюховичі, поїсти чебуреків і пригадати, як воно було колись, в ’97-му…».

Так, єдину роль, окрім Степана, в кліпі зіграв його батько, Петро Бурбан, який гордо кермує канонічною «Волгою», яку знімальна команда кліпу шукала по всьому Львові. Такою була перша машина тата нашого героя, і в цьому він вбачає певний символізм.

Степан їздить на ровері серед парку, співає в барі, безтурботно їде на машині з татом, але бабці поруч вже нема. Кліп заливається західним сонцем та сповнений фактично втраченою естетикою, якою просякнутий альбом «Паліндрома» і його кліпи.

Альбом «Стіни мають вуха»

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев