Прем’єра кліпу: Ofliyan «НеПобедительница»

Опубликовано 11 марта 2020 г.

Важливий меседж для дівчат, що нормально бути і дивною, і звичайною.


Ofliyan, новий музичний проект  Катерини Офліян і Ігоря Бирюченко, представив відеороботу на пісню «НеПобедительница» з дебютного альбому.

Режисеркою кліпу стала Анастасія Дума, а над образами працювала Леся Патока.

Зйомки проходили в Києві в різних локаціях: метро, Житній ринок, залізничний вокзал та інші.

Катерина Офліян: «Найхвилюючі місця — це метро і вокзал, так як там не можна знімати, і ми не отримували офіційного дозволу. У метро ми їздили з Дорогожичів до Сирця і назад. Туди-сюди протягом години, напевно. Було декілька моментів, коли на нас дуже уважно подивилася працівниця метро, ми подумали — все, зараз нас обличчям в підлогу і кінець. Але, вона відвела погляд, і ми заскочили у вагон, вже у п'ятий раз. Носилися по ньому, навіть, коли там сиділи люди. На обличчях у них був шок».

Сама ж пісня «НеПобедительница» — це гучний меседж для всіх дівчат, які кожен день гортають свою стрічку в соціальних мережах і бачать «переможниць» зі штучними обличчями, які відпочивають на Шрі-Ланці або Балі, і думають, що з ними щось не так, що вони «неправильні», адже у них не таке життя.

«Куди не подивишся — навколо лише переможниці по життю, а у тебе остання сотня в кишені і далі взагалі незрозуміло що буде. З одного боку, подружка, яка готова зробити груди, щоб повернути хлопця, з іншого - батьки, які просять онуків і нагадують, що годинник цокає. Пісня-маніфест, який закликає гнути свою лінію, незважаючи ні на що. Йти проти задухи, посередності, сірості і дурості», — розповідає Катерина Офліян.

Ofliyan

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев