Прем'єра кліпу: ОМАNА «Останнє побажання»

Опубликовано 17 ноября 2016 г.

Драма та божевілля.


Столичні рокери ОМАNА презентували кліп на другй сингл з дебютного повноформатного альбому, який має вийти наприкінці листопада.

«Це була перша відеоробота і, звісно, ми не знали як логічно готуватись. Знали одне: ми не хочемо знімати ще один кліп “група грає”. Менше ніж за два тижні разом з командою PicOI Live Production продумали сценарій та підготовили все до зйомок.

В результаті назнімали тут вам драми й божевілля. Коротко про зміст: головний герой має багато різних внутрішніх особистостей. Відео передає як божеволіють ці особистості коли їх господаря залишає кохана», — розповідає лідер гурту Олексій Богомольний.

«На створення кліпу нас надихнула історія Біллі Мілігана і його множинна особистість. Однак у нашому випадку це не хвороба, а емоційний вир різних почуттів, який затягує людину в критичних ситуаціях. Нашого головного героя кинула дівчина — і плакати тут чи сміятись, битись головою об стіну чи покінчити з життям? Усі ці варіанти можуть стати реальністю, ми самі обираємо, якого звіра випустити на волю», — розповіли учасники PicOI live production.

Саундпродюсером синглу, як і всього майбутнього альбому став Сергій Knob Любинський (працював з Олегом Скрипкой, The Hardkiss, Stoned Jesus, Viviénne Mort та іншими).

ОМАNА

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев