Прем’єра кліпу Fontaliza «Амазонка»: силіконова лялька, Женя Галич, Катя Офліян та інші

Опубликовано 27 февраля 2019 г.

«Кліп про сучасні проблеми комунікації між людьми».


Українські рокери Fontaliza офільмували черговий сингл з альбому «Фірмові рухи». Кліп «Амазонка» про кохання із силіконовою жінкою Габріелою.

На зйомки пішло декілька місяців, а головну героїню шукали по всьому світу. Чим ще цікава нова робота Fontaliza — дізнаємось в творців кліпу.

«Амазонка» — це іронічно-гротескна історія стосунків вокаліста гурту Павла Холошева із силіконовою лялькою Габріелою, у якої є власна сторінка у Instagram, та живою дівчиною.

Роль дівчини-конкурентки виконала дружина Павла — Ліза  Пінко-Холошева. У кліпі також знявся  Женя Галич (O.Torvald).


Кліп зняв режисер Кадім Тарасов (Chupacabra Production), в відеографії якого, окрім іншого, є і провокаційне відео Fontaliza «Тварина».

Кадім Тарасов, режисер: «Це кліп про сучасні проблеми комунікації між людьми. Все більше одностатевих шлюбів, все більше продажної та штучної любові. Кліп про те, що  людині потрібна людина, що ніякі гаджети та нові технології не замінять живого спілкування. Технології так не здадуть свої позиції в боротьбі за людину, адже вони стають все складнішими  й привабливішими. Людству важливо не загратися в свої ляльки. Над кліпом ми кілька місяців працювали легко й невимушено — збиралися на вихідних, брали камеру й просто дуріли».


Довгі пошуки головної героїні «Амазонки» та до чого тут фронтвумен гурту Yeyo.

Юля Каменчук, продюсер кліпу: «Кліп “Амазонка” ми знімали 4 місяці. Габріелу шукали по всьому світу - в Україні, Штатах, Німеччині, Польщі та ще десятці країн. У підсумку знайшли свою ляльку в Китаї.

Текст пісні «Амазонка» написала талановита Катя, солістка групи Yeyo. Я просила її написати так, як би написав Андрій Хливнюк, бо я фанатка його текстів назавжди. А ще розповіла про вокаліста Fontaliza Пашу Холошева: про те, що його неймовірна дружина Ліза дресирувальниця левів, про те, що вони дуже люблять одне одного, та часом дуже красиво і гаряче скандалять. Катя почула мене і за вечір написала для нас прекрасний текст.

Відео, зняте режисером Кадімом Тарасовим, вийшло складним, смішним, драматичним та фантастичним. Я люблю в ньому все і вважаю, що це найкращий кліп, який я спродюсувала за 10 років роботи».


Божевілля сучасного світу.

Павло Холошев, вокаліст Fontaliza: «Знаєте, здається  сучасний світ божеволіє. Так само як і мистецтво.Ви подивіться що модно на виставках в Лондоні: бідони з кров'ю, скульптури з гівна ліплять. А у нас лялька. Що ми хотіли цим сказати? Нічого. Це просто наша реакція на те, що відбувається навколо нас в мистецтві та суспільстві».


Над кліпом працювали:

Виробництво: Chupcabra production. Режисер: Kadim Tarasov. Оператор: Юрiй Барсук. Продюсер: Юлія Каменчук. VFX: Дмитрий Суходол. Асистент режисера: Ігор Лященко. Техніка: Lityle Films та Px-Pro. Окремо гурт дякує Сергію Круценко.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев