Прем’єра кліпу: «Фіолет» «Найкращий друг»

Опубликовано 8 августа 2018 г.

Короткометражка про дружбу.


Романтичні рокери «Фіолет» презентували кліп на третій сингл до майбутнього альбому «Aurora». Зйомки відео тривали впродовж однієї ночі на різних столичних локаціях й завершились в одній з київських квартир.

«Ми знімали майже до п’ятої ранку, деякі дублі повторювали десятки разів, аби створити найвдаліше й, сподіваємось, нам це вдалось. Нічне місто надихало й дарувало енергію та сили до самого світанку», — згадують учасники гурту «Фіолет».

Режисером кліпу виступив Олександр Шкрабак (WMD Agency), відомий співпрацею з командами Brunettes Shoot Blondes, Indytronics та власними короткометражними стрічками, представеними на різних кінофестивалях.

За режисерським задумом, тема дружби розкривається через стосунки матері й сина, яка заради дитини ночами, потай, навчається кататись на роликах, аби стати йому справді найкращим другом. Учасники гурту в кліпі також діляться власними думками з приводу того, що таке справжня дружба.

«Я дуже радий, що гурт підтримав мою ідею, адже прообразом головної героїні стала моя мама. Я вважаю, що дружба в родині — це чи не найважливіше, і треба вміти бути справжнім другом своїм дітям та батькам», — розповів режисер кліпу.

Головну роль у кліпі зіграла заслужена артистка України Ксенія Баша та її дев’ятирічний син Василь, для якого ця роль стала акторським дебютом: «Син приїхав на знімальний майданчик о шостій ранку і відразу сказав мені, щоб я йому ні в чому не допомагала, він сам буде слухати режисера і робити, що вважає за потрібне. Із самого народження я намагаюсь будувати наші стосунки на довірі та любові, бути йому справжнім другом і не вказувати, з ким окрім мене йому дружити».

Фото: Лора Молодець

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев