Прем’єра кліпу: Джамала «Крила»

Опубликовано 12 сентября 2018 г.

Краса сили.


Режисером нового відеокліпу Джамали на композицію «Крила» виступила Анна Копилова, яка знімала відео Джамали «Шлях додому», а також знімала кліпи для команд «Бумбокс», Pianoбой та інших.

Зйомки відбулися на різних локаціях Києва: на заводі «Кузня на Рибальському», в Національному художньому музеї України, у Палаці культури ім. С.П. Корольова та на одній з вулиць Дарницького району.

Анна Копилова, режисер:

«Особисто для мене ця пісня про силу, що рухає тебе вперед незважаючи ні на що. У кліпі діти йдуть до своєї мети не дивлячись на обставини, в яких вони опиняються. Їм важко, страшно, але вони знаходять сили. Мені здається, що кліп вийшов досить оптимістичним, чого в нашому житті так не вистачає».

Джамала: «Пісня “Крила” про те, що кожному з нас потрібна підтримка інших людей. Я не люблю поняття selfmade, тому що, на мій погляд, воно неправдиве і підносить нас над іншими. Ми народжуємося в певних сім'ях, батьки скеровують нас, виховують, вкладають в нас свою любов. На кожному етапі нашого життя зустрічаються люди, які нам допомагають, надихають і окриляють. Особливо це важливо в важкі хвилини, коли ти сидиш і думаєш: “Ну, чому я? Чому саме мені дістаються найскладніші випробування? Чому інші люди живуть щасливо, а я такий нещасний?” У ці хвилини тобі і потрібні ці крила, чи-то віра, ангел або кохана людина поруч».

Нагадуємо, 23 листопада в столичному клубі Bel étage відбудеться концертна презентація нового альбому Джамали «Крила». Виступ в Києві стане частиною туру найбільшими містами України, також запланованого на осінь цього року.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев