Прем’єра кліпу: «Друга Ріка» «Сьомий день» (проект «Я, Ніна»)

Опубликовано 10 сентября 2019 г.

Перша частинка великої мультимедійної кампанії «Я, Ніна».


«Сьомий день» — пісня з сьомого студійного альбому гурту «Друга Ріка» «Піраміда». Пісня стала гімном до великого мультимедійного проекту відомої української телеведучої, журналістки і акторки Яніни Соколової «Я, Ніна», мета якого — змінити ставлення суспільства до онкохворих і хворих на рак до самих себе.

Валерій Харчишин, лідер гурту «Друга Ріка»:

«Якщо вірити статистиці, щороку близько 140 тисячам українців діагностують рак.

Тому не дивно, що так чи інакше ця хвороба зачіпає майже кожну четверту родину в Україні. На жаль, я знаю, як важно буває людині прийняти такий діагноз, а тим більше знайти у собі сили для подальшої боротьби. Проте у мене є й інші приклади — це моя подруга Яніна Соколова, яка навіть у найтемніші часи не втрачала надії та жаги до життя. Я буду щасливий, якщо наш новий кліп допоможе комусь пережити страшну мить і подарує надію на щастя, попри що б не сталося».

Саме тому головну роль у новому відео виконала сама Яніна, для якої історія «Сьомого дня» — не просто чергова зйомка, а й історія особистих переживань. Нагадаємо, навесні цього року Яніна написала резонансний пост у Фейсбуці, у якому зізналася, що останні місяці відчайдушно боролась зі страшною хворобою і таки змогла її перемогти.

Яніна Соколова, акторка, телеведуча:

«“Сьомий день” — це сповідь і заклик. Це історія двох героїв, які знайшли те, заради чого варто жити кожен день як останній, що б не сталося у вашому житті. Ми хочемо спонукати людей любити і нічого не боятися. Ми не знаємо, що буде завтра, але точно знаємо, як можна зробити щасливими одне одного сьогодні. Ідея зняти спільний кліп належить Валерію. Ми близькі друзі, тому я одразу погодилася. А режисерка Аня Бурячкова (якій належить також зняла кліпи гурту «Друга Ріка» «Ти є я» і «Секрет» — прим.ред.) усе реалізувала. Впевнена, що після перегляду цього відео українці хоч на хвилину задумаються і змінять своє життя».

Як і власна історія телеведучої, яка подолала рак, новий кліп «Друга Ріка» — сповнений любові, несподіванок і жаги до життя, а його основна мета — подарувати надію тим, кому вона потрібна найбільше.

«Сьомий день» — лише перша частинка великої мультимедійної кампанії. Наступним кроком стане презентація автобіографічної книги та повнометражного художнього фільму «Я, Ніна», одну з ролей у якому також виконає Валерій Харчишин.

Проект «Я, Ніна» порушить чимало важливих питань: закон про доступ до медичного канабісу, паліативну допомогу, розвиток мережі служб паліативної допомоги (вдома, у відділеннях, хоспісах), профілактичні дослідження з онко тощо.

 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев