Прем’єра кліпу: Disappeared Completely «You And Me»

Опубликовано 13 ноября 2020 г.

Боротьба за здорові стосунки  та натхнення Interpol.


Disappeared Completely, один з найперспективніших гуртів української інді-сцени, представив кліп на трек «You And Me», головну пісню EP «Contradictions».

Відео присвячене темі токсичних стосунків, з якими учасники гурту часто стикалися.

Режисером кліпу виступив сам фронтмен Джеймс Хедер (Віталій Шапка):

«Це історія про те, що швидкоплинність людей у житті та зміна партнерів має негативні душевні наслідки. З кожними такими «стосунками», ти відчуватимеш усе менше щирої пристрасті, доки твоє серце зовсім не охолоне. Іноді виникає відчуття, що людина з якою ти щойно познайомився знає тебе все життя, однак це ілюзія! Ця ейфорія раптової близькості триває не довго, але потім залишає пекучі шрами. Ми за здорові стосунки, копирсатися в людях це довго та нудно, але ця здатність до аналізу й відрізняє нас від тварин».

Цікаво, що також на створення кліпу Disappeared Completely надихалися відео роботою Interpol «If You Really Love Nothing».

За сюжетом кліпу, є дівчина і хлопець, які не встигають жити, в них немає часу на серйозні стосунки, але є бажання розважатись. «Пара» потрапляє на квартирник до інді-групи, де їм не до музики, тож вони тікають з вечірки до квартири хлопця… Та згодом в них прокидається совість за власні дії й вони телепортуються у піщану місцину, де зустрічаються з учасниками гурту, які є символом сумління. Відбувається усвідомлення того, що життя героїв перетворилося на беззмістовну карусель людей.

Слухати «Contradictions EP»: https://orcd.co/dc-contradictions

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев