Прем'єра клiпу: «Бумбокс» «Колишня»

1
Опубликовано 7 марта 2017 г.

«За ким тепер ідеш і від кого біжиш, cкажи».


Минулого тижня гурт «Бумбокс» випустив пісню «Колишня» з майбутнього EP «Голий Король». А сьогодні, 7 березня, відбулась прем'єра клiпу на новий сингл.

Пісня записана на київській студії «Бобiна», відео також знімали в Києві, в грудні 2016 року.

Режисером кліпу виступила Анна Копилова, яка вже працювала з командою «Бумбокс» над відео «Выход».

Анна Копилова про кліп «Колишня»: «Мені здається, це відео про нелюбов до себе. Це те відчуття, яке гальмує нас, змушує нас залишатися в минулому. Ми всі чиїсь колишні. Прощаючись із кимось давайте не втрачати лице. Любіть себе! Піс.

P.S. І відповідаючи на питання, як мені працювалося, — дуже складний проект, напевно якась колишня наврочила».

Андрій Хливнюк про новий клiп: «Під час зйомок кліпу не обійшлося без курйозів. Знімальний процес тривав майже добу, ми зібралися в павільйоні на вулиці Лепсе. І якщо музиканти почали з'їжджатися на майданчик на дванадцяту годину, постановники, які встановлювали ферми і екрани, працювали з п'ятої ранку.

Весь знімальний день був присвячений “Бумбоксу” — ми знімали, точніше, намагалися знімати синхрони. Техніка робила все можливе, щоб не дати нам виконати задумане — все було перевірено десять разів, але як тільки ми починали грати, гасли екрани. Якщо екрани не гасли — зображення, яке виводилося на них, було розмитим. Вимикався  комп'ютер, генератор... І хоча команда на майданчику була супер-профі, поки дружина нашого відеорежисера не народила дитину, процес “не йшов“. Як тільки наш Артур Радько став щасливим батьком, все запрацювало ідеально. І ось як після цього не вірити в забобони?»

Фото: Макс Чернявський

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 1 комментарий