Прем'єра: O.Torvald «Time» (Lyric Video)

Опубликовано 10 мая 2017 г.

Тут і зараз.


Українські рокери O.Torvald представили лірик-відео до англомовного синглу «Time», з яким представлятимуть Україну на Eurovision Song Contest 2017.

Монтаж: Luba Martinets.

Слова: Женя Галич. Музика: O.Torvald. Студія: O.Torvald Records. Саундпродюсер: Кірілл Матюшенко (Mickey).

Женя Галич,  O.Torvald: «Мене часто запитують, про що пісня “Time”? Що вона означає для вас? Складно відповісти на це питання в рамках флеш-інтерв'ю, веселих опитувань та коротких радіо-ефірів, рахунок яким ми вже втратили. Я часто відповідаю, що пісня “Time” про  цінність кожного моменту. Але її реальний сенс набагато ширший.

З нового “Lyric Video” до нашого конкурсного синглу стає зрозуміло наступне. У кожен момент свого життя всі ми маємо право на вибір. Кожна секунда може стати вирішальною. З митей складається історія, миті визначають її хід. Час може летіти непомітно, а може зупинятися. І перш, ніж прийняти важливе рішення, зупиніть час! Замисліться про те, що буде далі? Тут і зараз Ви маєте шанс вирішити, який слід залишити після себе: побити спортивний рекорд, написати круту музику, зробити нове наукове відкриття чи запустити хвилю агресії й ненависті, які сіють в суспільстві страх, руйнування і ворожнечу».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев