Премьера новой песни группы «Океан Ельзи»

1
Опубликовано 4 декабря 2015 г.
Автор: Юрий Береза

Самая личная песня Вакарчука.


Только что рокеры «Океан Ельзи» презентовали новую песню «Мить».

Это уже третий сингл к грядущему альбому, выпуск которого запланирован на весну 2016 года.

Лидер «О.Е.» Святослав Вакарчук анонсировал песню в своем «Твиттере» на прошлой неделе, охарактеризовав ее как «самой личной песней, которую я когда-либо сочинял».

Вот что рассказывает о песне сам автор: «Я не дуже часто розказую про те, як писав свої пісні ... Але “Мить” — особлива пісня... Її історія важить для мене не менше, ніж сама пісня... А може й більше...

Лютий 2015 року... Новини зі Сходу надходять зі страшними цифрами поранених та загиблих. А за кожною цифрою — чиєсь життя, чиясь доля! Важко уявити, що відчуває людина на війні... про що думає важкопоранений, коли розуміє, що це, можливо, останні хвилини його життя. Я не міг заспокоїтись поки не написав пісню...

Написав дуже емоційно за декілька хвилин. Взяв гітару і разом з мелодією почали з’являтися слова, а за 15 хвилин вона вже була готова, майже готова. За винятком маленької, але важливої “миті”, яка не відпускала мене. За винятком останнього рядка пісні. Я відчував, що висловив не все...

Наприкінці травня я був в госпіталі. Перед однією палатою лікар мене попередив, що хлопець, якого зараз побачу, поранений на війні, дивом вижив в надлюдських умовах. Осколком йому відірвало руку... І з цим дуже важким пораненням він провів 4 (!) доби на морозі. Один. Бо інші загинули чи замерзли. Потім лікарям довелося ампутувати йому ще й обидві відмороженні стопи … але він Вижив!

Я хвилювався перед знайомством та лише до тієї миті, поки не зайшов до нього і побачив перед собою впевнену, усміхнену людину, яка заряджала мене своїм оптимізмом, планами на майбутнє і якоюсь неймовірною енергетикою. В його душі була весна! Він ділився нею з усім світом!

Того ж вечора я знову повернувся до пісні та дописав в ній останній рядок, якого мені не вистачало весь цей час.

Не можна втрачати надію. Не можна здаватися до останньої миті. Можливо саме вона, остання мить, принесе весну, яка стане початком нового життя. Весну, якою ти захочеш поділитися з усім світом».

Напомним, в следующем году группа планируют выпустить девятый альбом, а также поддержать релиз мировым туром. Детали концерта в Киеве уже известны — 18 июня 2016 года, НСК «Олимпийский».

Над новым видео работали:

Production: VGNC
Режиссер: Миша Коротеев | Алексей Соболев
Оператор: Миша Коротеев | Алексей Соболев

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 1 комментарий
  • Віка 4 декабря 2015 г. 18:56
    Кузьма, як же тебе не вистачає з мудрим словом і гіркою лірикою!