Новий сингл та кліп LATEXFAUNA «Cherkaschyna»: танцювальний подвиг на заздрість дівчатам Черкащини

Опубликовано 23 сентября 2022 г.

Відомий український інді-гурт представив іронічний кліп від ізраїльського режисера Інді Хаїта.


Учасники гурту LATEXFAUNA наче герой Білла Мюррея з фільму Джармуша «Зламані квіти» — підводять проміжкові підсумки своїх сексуально-романтичних пригод. Зараз вони стоять на порозі магічного перетворення з улюбленців подільської тусовки, що співають «прикольний інді на суржику», на дорослий гурт, який зазіхає на солдаути в столичній STEREO та лідерство в чартах. Тож саме час згадати та з легкістю відпустити всіх своїх колишніх подруг, поки ще є лік їх іменам.

І якщо перший сингл з майбутнього альбому — «Bohun» — було присвячено історії небезпечного роману вінничанина з татарочкою, то в новому роботі «Cherkaschyna» LATEXFAUNA згадають про звабливих дівчат, що лишились незайманими в юні роки. Також це пісня про останній день літа, коли вчорашні школярі вилетять з батьківського гнізда і полетять на «дизельному Ікарі» у великі міста.

Слухати сингл: https://bfan.link/latexsfauna-senbernar

Зйомки кліпу на «Cherkaschyna» стали для учасників гурту справжнім випробуванням. «Ніхто з нас не займався танцями до цього. Ви це й самі можете помітити, подивившись кліп. А займатися по 4 години 4 рази на тиждень упродовж місяця — це вам не курей за бари брати та двері ковбасою зав‘язувати», — згадує вокаліст гурту Діма Зезюлін.

Результат цього експерименту — перед вами. Якщо не помиляємось, то це перше відео в українській музиці, в якому гурт станцював танець на власну композицію, в якій кожен з учасників гурту при цьому є автором власної музичної партії на його інструменті.

Танець ставила одна з найзатребуваніших хореографок в українському шоу-бізнесі Марина Кущова, відома своєю співпрацею з ROSALÍA, Lola Marsh, Тіною Кароль, DOROFEEVA тощо. А режисером став ізраїльтянин Інді Хаїт. В своєму відео він вдало поєднав офісний екшн в дусі «Wherever I Go» OneRepublic та алюзію на культовий кліп Fatboy Slim «Weapon Of Choice» з карколомними танцями Крістофера Уокена, про якого ми й досі гадаємо: «Чому всі його називають Крістофер Уокен, якщо він Крістофер Денсін?».

Новий альбом LATEXFAUNA «Senbernar» вийде вже 30 вересня на лейблі Moon Records.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев