Новий сингл гурту «ОКЕАН ЕЛЬЗИ» «#БезТебеМенеНема»: власний мультфільм та гіф-стікери

Опубликовано 12 февраля 2021 г.

 

Любов покаже шлях і все розставить по місцях.


Разом з прем’єрою свого нового синглу «#БезТебеМенеНема» рокери «Океан Ельзи» представили оригінальний кліп у вигляді анімаційної історії.

Святослав Вакарчук: «Мабуть, це найтанцювальніший трек, який ми записували у своєму житті. Ми зробили несподіваний відеоряд і це перше відео "Океану Ельзи" для якого намалювали мультфільм. Режисерка, сценаристка та художниця Оксана Курмаз створила неймовірні образи! Головними героями стала парочка котиків з їх непростими, милими і дуже справжніми стосунками».

Оксана Курмаз, автор анімації #БезТебеМенеНема: «Справжні почуття просякнуті розумінням, ніжністю, дбайливим ставленням одне до одного. У гонитві за успіхом так легко забути про необхідність підтримки своїх почуттів до близьких. Та любов покаже шлях і все розставить по місцях. Я вдячна своїй команді, яка допомогла реалізувати мою ідею в життя та реалізувати давню мрію — намалювати кліп для настільки крутого українського гурту та ще раз привернути увагу до анімації».

Цікаво, що герої анімації отримали свої персональні гіф-стікери, які можна використовувати під час створення будь-яких власних сторіз у Facebook та Instagram, увівши в пошук «okeanelzy» або «beztebe».

Пісня #БезТебеМенеНема увійде до нового альбому «О.Е.», а почути її наживо у повноформатному концерті, за прогнозами Святослава, вдасться вже під час великого туру гурту, орієнтовно у 2022 році.

Святослав Вакарчук: «Ми вже готуємося, щоб у 22-му році зробити великий тур. І продовжуємо роботу над альбомом. Можливо він буде більшого формату, ніж завжди».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев