Новий кліпу гурту ZFeelZ «Disappear»: роздуми над темою сексуального насилля

Опубликовано 8 апреля 2021 г.

3 факти про новий сингл та кліп амбітних киян ZFeelZ.


Реалістична історія

В кліпі на новий сингл столичних інді-рокерів ZFeelZ на пісню «Disappear» зображена максимально реалістична історія, що може трапитися з кожною дівчиною, процес її розуміння та прийняття.

«Оскільки тематика пісні досить гостра, ми не хотіли оступитися чи зробити красиву, але пусту роботу. Тож ми вирішили зняти максимально реалістичну історію. Історію, де пересування героїні з точки А в точку Б перетворюється в процес подолання травматичної ситуації, яка може статися з кожним з нас.

У кліпі ми намагалися показати усі стадії прийняття того, що сталося з дівчиною. Від моменту, як вона прокинулася в лісі, до розуміння того, що її згвалтували і вона має знову подивитися в очі свого насильника. Вона не знає, навіщо, але це єдине, що їй потрібно в цей момент. У цьому є щось абсурдне, але цей елемент особистої боротьби допоможе дівчині жити далі».

До чого тут «Перші ластівки» та The Unsleeping

Режисером кліпу став Роман Волосевич, автор кліпу на пісню гурту The Unsleeping «PTAHA FRED», одного з кращих українських синглів 2020 року.

Головну роль у кліпі зіграла Таїсія-Оксана Щурук, акторка серіалу «Перші ластівки».

Новий альбом та краудфандинг

Пісня «Disappear» увійде в новий міні-альбом ZFeelZ, випуск якого відбудеться у травні. Гроші на його запис музиканти зібрали на краудфандингу.

Нагадаємо, попередній реліз ZFeelZ, міні-альбом «Waves of Shards», світ почув у 2019 році.

Посилання на пісню на цифрових платформах:

Spotify

YouTube Music

Apple Music

Deezer

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев