Новий кліп Our Atlantic: оптимізм та естетика 60-х років ХХ століття

Опубликовано 27 мая 2020 г.

Нова українська музика на Open.ua.


Стильні романтики Our Atlantic продовжують знайомство з новою платівкою «Час Розваг».

За словами Our Atlantic, сингл «Момент» — це заклик слідувати принципу «carpe diem», проживати кожен день із задоволенням, не покладаючись на невизначене майбутнє. «Всупереч серйозності теми, нам хотілося створити по-справжньому життєстверджуючу пісню. Не варто витрачати час на злість та агресію, адже навколо такий цікавий, дивний і багатогранний світ.  Потрібно навчитися помічати його красу».

Кліп на пісню «Момент» продовжує оптимістичний настрій колективу й лише підкріплює ретро мотиви, задані в саунді. У своїй новій роботі Our Atlantic демонструють естетику кліпів кінця 60-х, раз у раз нагадуючи про образи музикантів періоду «британського вторгнення» — немов у відео The Beatles та The Yardbirds додали яскравих фарб.

Софія Чайковська, режисерка кліпу: «Хлопці відрізняються веселим духом і невимушеністю, тому й відео хотілося створити на такому ж енергетичному рівні. В роботі ми використали цікавий прийом — зйомку крізь лінзи та воду, які викривляли зображення. Цей образ демонструє, як часом наш погляд на світ замилюється при тимчасових труднощах і як він відрізняється від істинного відчуття моменту».

 

Our Atlantic

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев