Новий кліп Ofliyan «Prince»: зустріч світанку на даху та образи від Лесі Патоки

Опубликовано 21 мая 2020 г.

А також натхнення індійськими фільмами.


 
Головна героїня кліпу арт-поп проекту Ofliyan «Prince» — дівчина, яка заплуталася. Вона у сітці. Танцями і рухами вона намагається вирватися на волю. Вона розгублена й хоче підтримки, хоче свою людину поруч, але не знаходить розуміння в інших. Їй хочеться в політ, але злетіти вона не може. 
 
Над образами знов працювала Леся Патока: «В образи мені хотілося вплести схід. Тонко і смачно. Щоб музикантів хотілося розглядати, щоб образи чіпляли і в той же час не були схожі ні на що інше серед усього музичного простору».
Учасники гурту розповідають, що на відповідні образи в кліпі їх надихнув фільм Сергія Параджанова «Колір граната» і індійські фільми, знайомі з дитинстві.
 
Катерина Офліян: «Цього разу ми не ставили перед собою надприродних задач. Основним завданням було встигнути відзняти на даху, поки не зайшло сонце. І зробити це красиво і естетично. Сподіваюсь, нам це вдалося».
 
Пісня «Prince» потрапила до ЕР «Pobeditelnitsa», який вийшов в грудні на музичному видавництві Masterskaya. А зовсім нещодавно гурт презентував чуттєвий кліп в дуеті з Юлею Юріною на оновлену версію пісні «Псих». 
Masterskaya Ofliyan

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев