Новий кліп: Morphine Suffering «Сам»

2
Опубликовано 19 июля 2018 г.

Кінець творчої відпустки.


Після дворічного творчої перерви одна з найпотужніших українських метал-банд повернулася із новим матеріалом.

Першим музиканти представили пісню «Сам» — дуже м’який і нестандартний, як для традиційного звучання музикантів. Трек став для Morphine Suffering своєрідним творчим експериментом:

«Нам стало цікаво, як ми прозвучимо з такою, абсолютно не “морфінівською” композицією, і як наші шанувальники відреагують на цю ліричну баладу. Але тим, хто полюбив нас саме за тяж, переживати не варто — ті треки, що ми їх випустимо вже дуже скоро, вас здивують», — пояснюють вони.

Нові треки Morphine Suffering, частину яких фани вже чули на літніх фестивалях, записані спільно з музичним продюсером Метью Гудом, фронтменом гурту From First To Last, який продюсував записи команд Asking Alexandria, Memphis May Fire, Veil of Maya , The Word Alive і багатьох інших. Запис музики проходив в США, у власній студії Метью, Good Sounds. Вокал записували в українській студії запису Revet Sound, під керівництвом Сергія «KNOB» Любинського.

Кліп на пісню «Сам» знімали в Києві. Режисерами відео стали гітарист і засновник гурту Влад Рильський і всім добре відомий в альтернативній музичній тусовці фотограф й оператор Тементій Пронов.

«“Сам” — історія про те, як складно, але при цьому важливо цінувати те найсильніше і справжнє кохання. Історія про боротьбу з самим собою і своїми емоціями. — Головними героями кліпу стали наш вокаліст Андрій і Дарина — фотограф і перукар. Спочатку кастинг-менеджер вибрала її з декількох десятків дівчат по фото, а на живому кастингу ми одноголосно зрозуміли: вона — та, хто нам потрібен», — прокоментували музиканти.

Зйомка тривала 3 доби. У перший день команда знімала, а точніше фотографувала, «love story» головних героїв. Другий день присвятили студійній зйомці музикантів. На третій день знімали вулиці і заклади, де за останні десять років відбувалося щось знакове для Morphine Suffering.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 2 комментария

Лучшие комментарии
19.07.18 19:19
2
Сергей
Крутой клип!
24.07.18 16:25
1
Оля
МОЩЬ!