Новий кліп Ira Luzina «Key»: стоп-моушен з фігурок Lego, зроблений 10-річним хлопцем

Опубликовано 6 января 2022 г.

Українська інді-співачка Іра Лузіна презентувала відео на пісню зі свого дебютного EP «From My Lips To God's Ears». Детальніше про створення кліпу — у нашому матеріалу.


Режисер — 10-річний хлопець

Ірина Лузіна: «Для “Key” я вирішила зняти lo-fi стоп-моушен відео, в якому серйозна і доросла тема показана через грайливість та дитячу наївність. Режисером кліпу/стоп-моушен художником став 10-річний Пітер Маркі, мій друг та син моїх друзів, що переїхали до України з США. Разом з його братами ми створили сет, підібрали персонажів та імпровізували, спираючись на мій сценарій».

Сюжет

Ірина Лузіна: «За сюжетом містичний персонаж відправляє героїню на завдання повне смертельної небезпеки та злісних супротивників. Шматуючи ворогів, вона досягає своєї мети, але сплачує високу ціну за цю перемогу. Чи так вже їй потрібно було досягти тієї мети, отримати “ключ” від знання? Чи не є пошук відповідей на споконвічні питання грою, в яку просто неможливо виграти?»

Чому артистка вирішила працювати над кліпом з дітьми

Ірина Лузіна: «Я хотіла працювати над цим кліпом саме із дітьми. По-перше, вони вільні та їхня фантазія не так обмежена, як у дорослих. Вони працюють із чистого натхнення без копіювання референсів. По-друге, дорослішаючи, ми все одно так і не дізнаємося точної відповіді на питання “Чи є бог? В чому сенс життя?”. Тому чому б мені просто не віддати саме ці свої питання дитині і не дозволити їй погратись з ними? Done».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев