Новий кліп: Довгий Пес «Лайна П»

Опубликовано 12 августа 2020 г.

Коротко і по змісту від учасника гурту «Ціна Ритму».


Реп-виконавець Довгий Пес, учасник гурту «Ціна Ритму», представив новий сингл з промовистою назвою «Лайна П».

Довгий Пес:

«Трек “Лайна П” був написаний до того, як Олександр Варениця сказав, що український реп віджив своє. До того, як з’явились заголовки “alyona alyona, KALUSH та інші” приготували відповідь Олександру. Було вирішено випустити його після цієї “історичної” акції, адже меседж, який я закладав туди, має бути почутим, а не згубитись між величезної кількості артистів, які так і не отримали гідного фід-беку за свою працю.

По-перше, ніяка особистість не здатна переконати мене в тому, що український реп віджив свій вік, чи що його не існує (ще гірше). По-друге, хоронити справу свого життя я теж не збираюсь, тому ніяких поминків, тільки горді пісні про наш впевнений рух. Явище, в якому хочуть розбиратись самоназвані експерти занадто складне для їх поверхневого розуміння, тому мені не захотілось вносити частку для укріплення его ще одного знавця. Хоча, чому я так розпинаюсь? В країні, де повно лайна, такий й лайнап!»

Музикант зі Львова 10 років займається популяризацією українського репу. Крайній альбом #олскул був випущений в лютому 2020-ого року, та зібрав багато схвальних відгуків від любителів жанру.

Довгий Пес у соціальних мережах:

Інстаграм

Фейсбук

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев