Новый клип: «Брати Гадюкіни» «Історія однієї Курви»

Опубликовано 15 октября 2015 г.

Анимационный клип о депутатах и избирателях.


Легенды украинской рок-сцены «Брати Гадюкіни» презентовали анимационный клип, посвященный выборам в Украине. В ролике авторства Бориса Денисевича представлен обобщенный образ кандидата в депутаты, который снова и снова рвется к власти.

Песня «Історія однієї Курви» написана в стилистике мюзикла и войдет в грядущую рок-оперу «Башти Вавілону».

Игорь Мельничук («Брати Гадюкіни»): «Я би з посмішкою говорив про  “Курву”. Історія проста — треба йти голосувати і думати, кого ти обираєш. Треба згадувати історію кожного  персонажа, який скакав по всіх партіях та блоках, а тепер знову лізе до влади.

Створюючи “Курву” зверхідеї  чи зверхзадачі ми собі не ставили. Історія ходить по колу, а ми за нею, тому в політіці багато людей, яким вже давно час на сміттєвище. Зараз ми бачимо на вуличних бордах виборчі пики, що вже років 10-15 не зникають.

Ми провокуємо сьогодні думати кого обирати, щоб завтра не ходити знов на Майдан, не кидати пляшками, не ставали щоб люди під кулі».

Павел Крахмалев («Брати Гадюкіни»):  «Пісня і кліп про те, що важливо починати з себе і своєї сім’ї. Спитай себе: чому ти не ходиш чи ходиш на вибори, чому тобі все рівно, кого обираєш? Або чому ти власноруч обираєш президента чи депутата, а  за пів року  в фейсбуці  пишеш, що “всьо пропало”? Адже то ти собі не довіряєш, власному вибору. 

Треба довіряти собі, не бути байдужими до своєї долі й голосувати. Бо сьогодні багато обраних серед незваних, але  є чимало достойних людей, яким треба дати можливість працювати. Ми віримо в молоде покоління».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев