Новий кліп: Astronata «Вселенная»

Опубликовано 10 апреля 2020 г.

Історія, розказана мовою танців в стилі контемп з несподіваним фіналом... 


 
Свіжий сингл електронного проекту Astronata «Вселенная» наповнений декількома прихованиими відсиланнями та символами.
 
Учасники дуету — Ната Сміріна (екс-Pur:Pur та KROOGLA) та саунд-продюсер Ілля Місюра з моменту появи на сцені не приховували, що їх об'єднує не тільки творчість, а й любов. Тому саме зв'язку чоловіка й жінки й присвячений новий кліп.
 
Сюжет розгортається на тлі вражаючих інтер'єрів Харківської філармонії та Будинку Архітектора: вони відчувають тяжіння один до одного, але на шляху встають темні сили — вони ж дівчата в червоних сукнях.
Загадковості сюжету додала й сама Ната, яка виступила в ролі стиліста, а також допомагала при монтажі кліпу.
 
Режисером кліпу «Вселенная» стала Анна Винограденко, багатьом також відома як хореограф і вчитель танців. «Я шалено люблю працювати з людьми. Неважливо, хто це — любителі або артисти балету. Ната — моя улюблена співачка, вона стала основою і душею цієї роботи. Обдумуючи ідею кліпу про пару, якій заважають зустрітися, я зрозуміла, що нам потрібен великий геометричний простір, де було б багато кутів і білого кольору, які можна заповнити бігом, хованками і глибиною. Нам пощастило з локаціями! Вони тут — повноцінні герої сюжету. Тунель, з якого виходить Ната і її демони. Кути, які їх розділяють. І щось тепле, і темне, що може їх з'єднати».
 
Mnogo Vody Astronata

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев