Містика та ніжність: ЛУНА презентувала сингл та кліп «Пташка»

Опубликовано 28 мая 2021 г.

Любовна лірика, натхненна українськими народними піснями.


Поп-балада «Пташка» — це сучасний погляд на українську музику співачки Луни. За її словами, мелодія вокалу в приспіві натхненна українськими народними піснями. Адже цей пласт фольклору є невід’ємною частиною спогадів дитинства, тому що звучав на всіх домашніх святах співачки.

«Я дуже добре пам'ятаю, як в один момент моя бабуся затягувала пісню – і всі гості миттєво підхоплювали мелодію», — пригадує ЛУНА.

Новий сингл ЛУНИ сповнений ніжності, краси та нічного вайбу, який і став частиною кінематографічного кліпу на нову пісню. У кліпу співачка постала в сексуальних образах: у легких та летючих нарядах, оздоблених пір’ям.

«Мені хотілось поєднати у цьому синглі містику з ніжністю, описати таким чином момент “зараз” що є чимось невловимим. Пташка — алегоричний образ невловимого “зараз”, який у давньогрецькій міфології асоціюється з постаттю Кайроса. Наймолодший безсмертний син Зевса часто-густо розумівся як бог щасливої миті. Пісня “Пташка” — сучасний погляд на українську електронну музику. Трек сповнений ніжності й краси, навчить вас літати сьогодні», — розмірковує співачка.

Почути наживо новий сингл Пташка можна буде 30 травня в Києві (Кureni City Picnic) та 02 липня в Одесі (акустичний концерт ЛУНА).

Луна

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев