Камерна вечірка в рейв-клубі: GannaBaby презентували кліп «Лежебоче»

Опубликовано 11 сентября 2020 г.

Життя тусера й вечірка в клубі.


Гурт GannaBaby, одні з найяскравіших контент-мейкерів та відкриття літа, презентував диско-техно трек «Лежебоче» — вже другий сингл з нового альбому і одразу вечірка-презентація з концертом.

З моменту виходу синглу «Класні Лосіни» у червні стало відомо, що гурт GannaBaby готує новий альбом у студії Revet Sound. Диско-техно трек «Лежебоче» це вже другий сингл з нового альбому і одразу вечірка-презентація та концерт.

Зібрати медійників у рейв-клубі та увірватися з розбитим обличчям на капоті «Фіату» на власну вечірку — це в стилі молодих та амбіційних GannaBaby. Тож першими нове відео гурту побачили музиканти Олександр Положинський, Обушенко Никита, Євген Дакіла Петрусенко, теле- та радіоведучі Коля Матросов, Іван Марунич, Ігор Зінін, організатор Сomic Con Ukraine Аркадій Медведєв, блогери Таня Папернюк та Богдан Беспалов. Ведучим вечірки був Ілля Ярема.

ЛЖБЧ (від українського слова «лежебока» — ледар, нероба) — головний герой пісні-історії. Він тусер і йому подобається нічне життя, швидкість, розфокусування і швидка зміна картинок. Зрозуміло, що головний герой стає заручником такого лайфстайлу.

«Текст «ЛЖБЧ» — це флешбеки. Я сама кілька років тому була жорстким тусером. Перестала зависати 4 роки тому, бо в моєму житті з’явились певні амбіції щодо власної творчості. Я пам’ятаю стан, коли день за днем ти висиш вночі, спиш кілька годин на добу, ледь встаєш і йдеш на навчання, ще навіть до кінця не протверезівши. А потім знову ввечері вриваєшся у двіж. Відчуваєш, що береш від життя по максимуму! Живеш на повну! Джанк-романтика, котру споживаєш одразу, і потім нічого крім шлункових розладів не лишається. Соціальне випивання. Торгівля обличчям. Перебільшення свого «я». Фейс-контроль. Максимальний злив бабла. Життя на підсосах, зате дискотектно!», — коментує пісню  її авторка та вокалістка гурту Ганна Нелуп.

Премьера складається з 2 частин: офіційного відео та лірик-відео, який з’явиться на youtube GannaBaby 18 вересня. Головних героїв паралельної історії поєднують декорації та схожий стан. Проте офіційна версія розкриває трешову історію до кінця. Усі каскадерні трюки виконує барабанщик гурту Тимур Соловйов. А загалом у зйомках на 3 локаціях, що тривали 20 годин, було задіяно більше 50 людей.

Фото: Ігор Фомін

GannaBaby

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев