Гурт People Inside зняв кліп на Житньому ринку

Опубликовано 31 октября 2017 г.

Україномовний синт-поп.


Столичний гурт People Inside — це вокаліст та клавішник Артем Козоріз, гітарист Юра Фактор, відомий українській музичній тусовці як технік гурту O.Torvald, та барабанщик Ілля Гедз.

People Inside пишуть пісні на трьох мовах: англійській, українській та російській. У 2014 році команда випустила три сингли російською, пізніше вийшов англомовний EP «Different».

Також тріо має два кліпи: в 2015 році світ побачив відео на англомовну пісню «I Can», а в цьому році — на російськомовну пісню «Боль».

Сьогодні ж People Inside презентували україномовну пісню та свій новий кліп «З тобою».

iTunes

ZvooQ

«В цій  пісні наше звучання стало більш електронним. “З тобою” ми ідентифікуємо як суміш синт-попу та інді-попу, до цієї стилістики нас підштовхнув наш друг, саундпродюсер Кірілл Матюшенко (Mickey). В українській музиці ця ніша вільна, будемо її займати.

Для нас “З тобою” — це атмосферна пісня з легким і приємним звучанням, позитивна, наповнена почуттями й романтикою. Але наживо, на великій сцені, вона звучить так само потужно як і наші старі пісні», — розповіли учасники гурту про новий сингл.

«Ми хотіли зняти синхрони в унікальному місці, з цікавим, геометрично незвичайним, нестандартним інтер'єром, тому шукали локацію довго. Якось наша режисер Саша Колесник купувала фрукти на Житньому ринку і придумала.

Саша запропонувала використовувати в кадрі унікальну фактуру стелі, колон і стін будівлі ринку, та брати ракурси, в яких локацію неможливо впізнати. Нам сподобалася ідея зняти кліп в одному з історичних місць Києва, в цьому є щось особливе, якщо згадати, що історія Житнього ринку ведеться з першої половини 12 століття, в 15 столітті цей ринок був головним торговим центром міста, сучасну будівлю було відкрито після реконструкції в 1980 році. А в 2017 році київський гурт People Inside зняв в будівлі ринку кліп, тим самим відкривши його як арт-локацію для модних показів, концертів і фестивалів», — додали музиканти.

«У процесі роботи над кліпом музиканти гурту були відкритими й повністю довіряли мені, за що я дуже вдячна. Моєю метою не було показати музичну групу в класичному образі з інструментами, хотілося незвичайного. Зберегти стиль і мінімалізм. Перша частина кліпу присвячена музикантам People Inside, геометрії і холодному бетону, і лише спалахами проявляється локація з морем і закоханою парою. Другу частину я віддала нашим акторам. Зйомка синхронів гурту проходила в приміщенні київського Житнього Ринку — це неймовірна фактура! Дах! Світло! Масштаб! І .... запах», — згадала Олександра Колесник, режисер кліпу «З тобою».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев