Гурт «Океан Ельзи» представили пісню «Квіти мінних зон» та проєкт «ДорогиПеремоги»

Опубликовано 27 июля 2022 г.

«Вона рве твої думки

Бо на відстані руки

Тремтять сльози і бетон

Цвітуть квіти мінних зон

Дихає війна

Мамо, це не сон!»


Пісня «Квіти мінних зон» була написана декілька років тому і мала б увійти в новий альбом команди «Океан Ельзи» у квітні 2022 року, але... Відео знімали декілька тижнів тому, зокрема й документальні кадри на Донбасі. А разом — це важливий проєкт допомоги, адже пісня «Квіти мінних зон» стала основою проєкту для збору коштів на пікапи для захисників України.

«Океан Ельзи» про ідею відео, проєкт «ДорогиПеремоги» та спільну боротьбу заради Перемоги над російським ворогом:

«В основі відео є ідея режисера Олега Томіна, коли в кадрі одночасно відбуваються події у двох вимірах — життя в тилу та бойові дії на фронтах війни за Свободу і Незалежність України.

Та найголовніше — це не два паралельні світи, а наша спільна, одна на всіх реальність. Коли на відстані руки — війна, на відстані руки — тил.

слухати пісню «Океан Ельзи» «Квіти мінних зон»

Тривога, біль, безсонні ночі очікування короткого повідомлення “все добре у нас”, “я норм”, “живий” або просто “+”. І тут же — лють до ворога, яка перетворюється на рішучість, сміливість і непохитну віру у звільнення кожного метру своєї країни. 

І йти до цієї мети ми маємо усі разом, кожен на своїй ділянці єдиного фронту. Саме тому, закликаємо вас долучитись до проєкту “ДорогиПеремоги”. Запускаємо разом з партнерами — фондом "Повернись живим" та мобільним оператором “Київстар”, який виділяє 10 млн грн.

Кошти від монетизації кліпу та пісні на музичних платформах, також будуть долучені до збору. Більше переглядів, прослуховувань — більше зборів на пікапи!

Долучитися до проєкту #ДорогиПеремоги

Дивіться відео, поширюйте, обов'язково коментуйте на YouTube.

А головне — щодня, в межах можливостей, робіть свій внесок у нашу спільну Перемогу над ворогом.

Слава Україні! Героям слава!»

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев