Гурт «Бумбокс» презентує два кліпи на одну пісню

Опубликовано 8 августа 2017 г.

На килимах та сором в музеї, Хливнюк проти Согомонова.


Через тиждень після презентації нової пісні «Голий король», команда «Бумбокс» випускає одразу дві версії кліпу на новий сингл.

Перша прем’єра вже перед вами. Змінений до невпізнаваності «Звукоцех» кіностудії Довженка, м'яке світло, килими на підлозі, вузьке коло запрошених, бумбокси у відеоряді, що метають блискавки, посмішки Хливнюка, Валік у футболці Napalm Death. Андрій Хливнюк рекомендує.

Дебош у супермаркеті, бійка за участю курки-гриль, об'їдання іноземців на Хрещатику, плаття з секс-шопу, станція метро «Золоті ворота», перетворена на тронну залу, сором в Національному Художньому Музеї — це просто не може бути офіційним кліпом. Але це правда. Олексій Согомонов рекомендує.

В першій версії кліпу режисер, сім операторів, три звукорежисера та публіка сконцентрували свою увагу на музикантах, а у другій версії головними героями стали Belarus Free Theatre, місто Київ і його жителі.

Відео «Голий Король» вже не перша спільна робота BFT та гурту «Бумбокс». У 2015 році великий резонанс викликала акція «I'm with the Banned» за участю Девіда Гілмора (Pink Floyd), Джеремі Айронса, Brutto, Ніла Теннанта (Pet Shop Boys), Pussy Riot, визнана однією з кращих театральних постановок року. З приголомшливим успіхом пройшли в 2016 році світові гастролі вистави «Burning Doors», в якій звучить музика «Бумбоксу». Вистава  отримала престижну британську театральну премію Offie'2017.

Андрій Хливнюк про кліп «Голий Король»: «Ми вирішили, що версій у кліпа буде дві і ми запустимо їх в один день. Робиться так чи ні — яка різниця? Ми зробимо. У нас батл, нехай і жартівливий. Хливнюк проти Согомонова. На моєму боці зріст і мікрофонна стійка, на боці  Олексія вся продюсерська рать. Якщо серйозно, я радий представити обидві версії. Концертний варіант “Короля” — це заявочне відео з першого (!!!) офіційного відео концерту Бумбоксу. Кліп з BFT — мене радує, що ми разом вже кілька років — експеримент, часом на межі фолу, але чому б і ні? Дякую ББ-Family, BFT і всім, хто брав участь в обох проектах».

Юлія Шевчук, акторка: «Років вісім тому я лежала в лікарні зі струсом мозку. Повинна була лежати два тижні, але у мене був квиток на концерт Бумбоксу ” в мінському клубі Re:Public і я вимолила у лікарів, щоб вони виписали мене раніше, обіцяючи, що буду чесно лежати вдома ще кілька днів. Але, звичайно ж, в день виписки я, надівши на голову шапку, полетіла на концерт.

Це я розповідаю до того, що отримати запрошення знятися в кліпі одного з моїх улюблених гуртів, було для мене честю. Ми всі дуже чекали цих зйомок та їхали до Києва в піднесеному настрої, вважаючи що будемо гуляти собі по місту, балдіти та знімати кліп. Так воно все і було, але, насправді, зйомки кліпу — це ще й важка праця, недосипання, професіоналізм, що не дає тобі розслабитися, максимальне занурення, незабутній досвід і чесання виделкою волосся під перукою».

Кірілл Колбасников, актор: «Це моя перша така велика акторська робота на камеру. Для актора, що починає, багато що здається чарівним в цій сфері, але зйомки цього кліпу, мабуть, входять в топ-5 неймовірних подій мого життя. І я це усвідомлюю тільки зараз, тому що в процесі ніколи було рефлексувати. Робота в режимі нон-стоп, в практично незнайомому для мене місті, взаємодія з незнайомими людьми, найсмачніший королівський сніданок в ресторані і мало сну — все це занурило в граничний стан між вигадкою і реальністю.

Але більш важливим для мене були: злагоджена робота всієї команди, підтримка і взаємодопомога серед акторів; повна свобода дій і почуття абсолютної безпеки завдяки бездоганній роботі київської знімальної групи. І найдивовижніше — відкритість киян: живий, дружній і веселий народ, злегка наївний і трохи боязкий.

Звичайні люди, яких ми зустрічали в місті, метро, на пляжі, на вокзалі і ще багато де, стали в якійсь мірі надією, що і у нас всі скоро перестануть боятися і цуратися одне одного. Ковток надії для деформованих своїм контекстом білорусів. І, безумовно, було чудово  зніматися в кліпі для дуже гарної пісні. Це, мабуть, найважливіший момент. Дякую, ББ-Family!»

Микола Халезін, арт-директор Білоруського Вільного Театру: «Для нас співпраця з гуртом “Бумбокс” — це сьогодні один із пріоритетів, а зйомки акторів членів трупи в кліпі “Голий Король” — ще одна сходинка в нашій спільній діяльності.

На мій погляд, ми ще раз підтвердили для себе, що схоже мислимо, знаходимося на одному професійному рівні і рухаємося в правильному напрямку. Альянс театру та музичного гурту, який нечасто зустрічається в сучасному світі, видає вже третій продукт за три роки. І те, що перші два — фестиваль “I'm with the Banned” та вистава “Burning Doors” — стали явищами світового масштабу, дає надію, що і кожен наступний проект не залишиться непоміченим.

А особисто мені було вкрай цікаво подивитися, як будуть працювати на камеру наші актори, для більшості з яких це перший досвід подібної зйомки. І особливо було цікаво, як вони спрацюють в умовах прихованої камери. Зізнаюся, результат мене більш ніж задовольнив, і підштовхнув до нових ідей. Ну, а ББ-Family в черговий раз довели, що ми не помилилися з вибором стратегічного партнера».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев