GannaBaby підтримали музичних фанів, які лишилися без фестивалів

Опубликовано 13 июля 2020 г.

Іронія та підтримка. 


Новий сингл андеграунд-іноді-поп гурту GannaBaby «Класні лосіни» покликаний підняти настрій фанів, які через карантин не можуть ходити на звичні концерти та їздити на музичні фестивалі.

Цікаво, що на пісню з промовистою назвою «Класні Лосіни» музикантів надихнули їхні прихильники.

Під час виступу гурту на фесті «Файне Місто» один із фанів почав голосно скандувати «Класні Лосіни», адже саме такі були у вокалістки гурту Ганни. За кілька хвилин фразу вже кричав увесь натовп.

Над сценарієм кліпу працювали самі учасники GannaBaby. Більше того — музиканти зіграли у відео одразу декілька ролей, зокрема вокалістка Ганна закосплеїла самого Слеша з гурту Guns’n’Roses.

Також для кліпу розробили цілу купу унікального реквізиту так званого «Музичного Гурту». Тут і золотий квиток на концерт, і безліч фейкових постерів, і посуд, і наклейки на авто, і каблучка з логотипом, і, звісно, класні лосіни. Вони стануть однією з позицій нової лінійки мерчу від GannaBaby. Також до нового мерчу увійдуть футболки з написом «Музичний Гурт» як символ того, що ця історія могла статися з кожним тру фанатом будь-якого музичного гурту.

«Класні Лосіни» — перший сингл із нового альбому. Наразі GannaBaby активно працює над ним у студії Revet Sound. Вихід альбому заплановано на жовтень.

Фото: Таня Шавловська

GannaBaby

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев