DROFA присвятив новий кліп мрійникам

Опубликовано 3 апреля 2018 г.

Знято у найстарішому панорамному кінотеатрі України.


Київський виконавець Олег Дрофа вже більше 10 років пише пісні відомим українським артистам, а з 2012 року випускає сольні пісні під ім’ям DROFA.

В 2017 році Олег випустив сингли «Янголи» та «Листопад», а цей для Олега Дрофи почався з кліпу на англомовну пісню «Believer» — світлу композицію до аранжування якої долучився Роман Черенов (Morphom).

Новий кліп на пісню Believer знімали в залі першого в історії України панорамного кінотеатру «Кінопанорама». Перші ж кадри запуску плівкового кінопроектора допомагав знімати найстарший кіномеханік у Києві — 80-річний Володимир Мак.

«Я почав писати пісні років у 14, як тільки розібрався, як їх записувати. Спочатку на диктофон, потім уже на комп’ютер. Пісня “Believer” нагадує мені про моє дитинство, коли я мріяв бути, як Марті Макфлай та мандрувати у часі на літаючому Делоріані. У кліпі ми хотіли передати саме цей стан — коли ти молодий і так сильно мрієш, що взагалі не бачиш ніяких кордонів та перешкод», — ділиться спогадами Олег.

«Зйомки припали на той період, коли Space X запускали в космос свою ракету Falcon Heavy. Для нас це було символічно, бо по суті кліп як раз про таких Ілонів Масків — впертих амбіційних людей, які не зважаючи на думку загалу все одно успішно реалізовують свої мрії. До речі, кліп присвячений всім Ілонам Маскам, впертим мрійникам», — додає режисерка кліпу.

Посилання на міні-альбом DROFA:

Apple Music

iTunes

Google Play

Deezer

Spotify

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев